22. Kapitola

27. července 2016 v 21:14 | Shira-chan |  Pod křídly světla

Konečně jsem to dopatlala uf .-) kvůli tvůrčímu bloku bude tento příběh aktualizován pomaleji, moc se omlouvám :-(Ráno vypadalo docela skepticky. Všichni, kteří zůstali oslavovat, chodili do postelí ve dvě ráno s tím, že někteří do postele ani nedošli. Třeba v případě Hyuugy, který usnul na schodech a ráno okolo sebe metal jednu nadávku za druhou. Částečně na to, jaký je idiot, částečně na bolest v zádech a částečně na vše, na co si vzpomněl. Kagami, který seděl u stolu a jedl pět housek s marmeládou zaujatě sledoval, jak se starší sempaiové škrábou ke stolu na snídani. Nahodil výraz ala vím, co jste tu prováděli, a na jeden hlt spolkl velký kus housky. Kuroko, který seděl vedle něho se lehce usmíval. Litoval Izuki sempaie, protože věděl, že ho včera Rika vyslýchala ohledně jeho sexuální orientace. Jemu samotnému by to bylo velice nepříjemné, proto se večer radši vypařil, než by si ho všimla.
,,Koukám, že tu včera bylo živo." poznamenal Kagami a očkem koukl po svém společníkovi. Ten se zatvářil jako švýcarsko a po chvíli po něm loupl očima.
,,Trenérka včera řádila. Doufám, že je Izuki sempai v pořádku."
,,Co mu provedla?" zeptal se překvapeně Kagami.
,,Izuki sempai včera řekl něco, co si měl dle mého názoru nechat pro sebe. Trenérka zbystřila a šla po něm jak po uzeném." Kuroko si povzdychl, zvedl se a odešel si nabrat další housku. Kagami se za ním zamyšleně díval. Byl zvědavý, kdy přestane být zbabělým a konečně mu řekne, co cítí. Strčil si do pusy v pořadí šestou housku a povzdychl si. Kuroko na tom nebyl o nic lépe. Té noci, kdy za ním byl, měl nutkání se sklonit a políbit ho, ale Luna mu do hlavy nasadila brouka a tak to nakonec neudělal. Sám si nebyl jistý, jak dlouho to v sobě udrží. Zvedl hlavu právě ve chvíli, kdy do jídelny vešla Luna a zbytek jejího týmu. Překvapily jej tašky, které nesli všichni v rukách.
,,Už odjíždíte?"zeptal se překvapeně. Luna se usmála.
,,Už to tak bude. Letíme do Itálie, tak musíme už teď. Jsou tam špatné spoje."
,,Neměli jste jet někam jinam?" ozval se Hyuuga, který si na čele přidržoval pytlík ledu.
,,To měli, ale vyskytly se nějaké komplikace, takže tam poletíme později."
,,Šampioni nikdy nespí." Zazpíval Izuki, čímž si vysloužil pohlavek od vyslýchačské yaoistky, která mu včera večer předvedla peklo na zemi.
,,Ráda jsem vás poznala." Natáhla ruku a Luna jí potřásla. Rozloučení netrvalo dlouho. Celý tým Seirin se venku seřadil, aby mohl Luně, Renovi a ostatním potřást rukou na rozloučenou a popřát šťastnou cestu do Itálie. Tašky byly naskládány do autobusu, který stál u příjezdové cesty, a když byli všichni usazení uvnitř, Luna zaběhla ke dvojici, jíž dávala zabrat. Kuroko a Kagami stáli tak blízko sebe, že se dotýkali boky. Buď si toho nevšimli, a když jo, snažili se to nedát najevo.
,, Dejte jim co proto." Ušklíbl se Kagami.
,,Si piš!" oplatila Luna úšklebek. Následně se poplácali po zádech jako staří přátelé a Kagami odešel do jídelny na nášup housek. Sourozenci Tetsuyovi ho sledovali, dokud se za ním nezavřely dveře. Pak se k sobě otočili čelem. Chvíli se měřili pohledy, ale nakonec Luna promluvila.
,,Tak se zase nějakou dobu neuvidíme."
,,Pár let určitě." Odvětil Kuroko a nepatrně se zamračil.
,,Víš, že dokážeš být pěkná mrcha, když chceš?" Luna vykulila oči. Její nejnevinnější bratříček řekl něco tak nevhodného! Unaveně si povzdychla.
,,Ale bylo to ku prospěchu ne?"
,,To jo."
,,Nemůžu za to, že okolo sebe chodíte jako supi. I vaše trenérka si toho všimla."
,,Myslíš, že to vyjde?" Kurokovy oči zalily obavy. Luna se zamračila. Vlepila mu pohlavek a otočila se k odchodu.
,,Nic se nezmění, když budeš pochybovat. Prostě se do toho vrhni po hlavě."s poslední větou nastoupila do autobusu, který oba sourozence na dlouhou dobu rozdělil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sisi Sisi | E-mail | 8. listopadu 2016 v 15:13 | Reagovat

I LUV U. Super kapitola :-D :-D :-D. Kedy bude nová? :-D

2 Shira-chan Shira-chan | Web | 29. listopadu 2016 v 19:06 | Reagovat

[1]: and brzy, přesouvám se na nový blog ale neboj, povídky jdou se mnou :-)

3 SergiooV SergiooV | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:32 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

4 FelixF FelixF | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:16 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

5 YoshiYuri YaoiLove YoshiYuri YaoiLove | Web | 14. března 2018 v 18:54 | Reagovat

Kurono no Basket ;3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama