21. Kapitola

23. května 2016 v 20:10 | Shira-chan |  Pod křídly světla

Opět se hlásím do služby :-) uzavírání známek je pohroma a času není moc ( v mém případě skoro žádný) ale tak přináším vám další kapču KnB, už jsme za půkou tak si ji užijte.Ještě ten večer se konala oslava. Dvojice Kuroko a Kagami kolem sebe šířili hvězdičky a sluníčka a do chvíle všem lezli na nervy. Luna, která stála opodál s Renem a popíjeli slabé šampaňské (jiné jim trenér zakázal a aby dosáhl svého, všechny silnější lahve alkoholu ukradl k sobě do pokoje) sledovala s úsměvem celý tým Seirin. Nikdy neměla ráda roli toho špatného a zlého ale, když její bratr byl tak slepý a natvrdlý, že něco udělat musela. Když viděla, jak kolem sebe chodí jako dva hladoví supi, vzpomněla si na jednu yaoi mangu, co četla a rozhodla se metodu vyzkoušet. Naštěstí se povedlo. A pak, že je manga na nic.
,, Tak to vypadá, že jsi uspěla se svým plánem ,, nakopat do zadku". Kde jsi vůbec přišla na tak debilní název?" optal se Ren zvědavě a stočil své oči na svůj stín.
,,Víš, že já vlastně nevím? Když pozoruješ okolní lidi, napadne tě ledacos. Třeba tenhle plán mám od chlápka, který se choval ošklivě ke své přítelkyni. Myslela jsem, že ho nakopu do zadku a tak mě to napadlo." Ren povytáhl obočí.
,,To nemyslíš vázně?!" Luně naskočil křížek u hlavy.
,,Pochybuješ?" zeptala se temně. Ren radši odbočil na jiné téma.
,,Dnešní zápas nebyl špatný." Podotkl. Luna kývla na souhlas.
,, To ano, ale ještě nejsou v plné síle. Čeká je ještě dlouhá cesta stejně jako nás."
,, Máš recht. Počkej, kam jdeš?" Zbystřil, když Luna odložila prázdnou skleničku a otočila se k odchodu.
,,Jdu spát, zítra odjíždíme na letiště."
,,Dobře tak já tu ještě zůstanu." Odmlčel se, když uviděl, jak děsivě se na něj dívá.
,, Jak myslíš, ale jestli se ožereš a zítra ti bude zle, tak si mě nepřej. A pokud mi v letadle pozvracíš nové boty, vyhodím tě z okna za letu." S tím se rozloučila a šla nahoru do pokoje
,,ts ženský." Zavrčel Ren a šel si pro druhou skleničku šampaňského toho večera.
,,Gratulace vy dva smradi!" vyjekl už po sté Hyuga a loktem se opíral o stůl. Izuki, který stál vedle něho se zahihňal a zašvitořil přirovnání, kterému nikdo nerozuměl. Taky částečně proto, že se mu po třetí skleničce vína motal jazyk. Kagami pouze kývl, ale jinak mu nevěnoval pozornost. Sledoval to modrovlasé stvoření, které mu okupovalo hlavu jako červ v jablku. Osobně by byl radši, kdyby se mu o něm nezdálo, protože se pak budil s velkým problémem v kalhotách a děkoval bohu za samostatný pokoj. Ani netušil, jak dlouho na něj koukal a špicoval uši pro každé slovo, které Kuroko vypustil. Usmál se a po očku koukl na hodiny. Bylo půl jedenácté. Čas spát. Oslavy ho nikdy moc nebraly a tak neviděl důvod, proč se tu opíjet do němoty a žvatlat o blbostech. Odložil skleničku, vstal a rozešel se ke schodům. Čeho si ale nevšiml, bylo, že i jeho sledoval pár jasně modrých očí, a kdyby se do nich Kagami pozorně podíval, našel by to, na co se ho tak dlouho chce zeptat. Kuroko chvíli přemýšlel, jestli jít za ním, ale nakonec se rozhodl zůstat ještě o chvíli déle. Upil ze své skleničky (už dvě hodiny do sebe láduje první) když tu se ozval Kyoshi.
,,Tak co, kdy uslyšíme, že jste spolu?" v tu ránu vyprskl doušek a vyvalil oči na šklebícího se sempaie. Začal koktat, ale jakmile se do toho vložila Rika, byl ztracený.
,,Ale notak, všichni ví, co se mezi vámi děje." Nahodila ten svůj úsměv a Kuroko byl doma.
Slepice, všem to vyžvanila. Zamračil se. Po chvíli přemýšlení nahodil svůj typický pohled a prohlásil:
,,Pomalu se posouváme k tomu hlavnímu."
,,No to je super!" rozzářil se Izuki.
,, Neboj se za mnou kdykoli přijít pro radu. Mám doma čtyři různé balíčky kondomů!" švitořil a vůbec ho nezajímalo, že se na něj všichni dívají s pochybami.

,,TY SEŠ GAY!?" vyštěkla Rika a Kuroko se z místnosti vypařil dřív, než by stihl zaslechnout výslech yaoistky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 24. května 2016 v 22:15 | Reagovat

Whaa, další kapitola!! *///////* ... Škoda, že to nebyla nějaká pořádná afterpárty!! xDDDDDD
Izuki .... je gay?!?!? Nemůžu se dočkat dalšího dílů a poslechnout si o tom trochu víc!! xDDDDD

2 Shira-chan Shira-chan | Web | 25. května 2016 v 0:09 | Reagovat

[1]: jsem ráda že se líbí :-) další část tu bude snad zítra

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama