3. Kapitola END

16. února 2016 v 23:13 | Shira-chan |  Nejlepší přítel

a jak už napovídá název kapitoly máme tu finito. enjoy :-)Další týden strávil Luffy v melancholické náladě. Nevěděl proč, ale měl pocit, že se něco brzy stane. Cítil to v žaludku. Jedl méně než obvykle a všechen svůj čas trávil v zahradě se svým nejlepším kamarádem. Zoro za tak krátkou dobu povyrostl o pár centimetrů a jeho hlava teď byla skoro u Luffyho ramen. Sám Luffy byl překvapen, ale nevadilo mu to. Byl rád, že jej má u sebe. To ale netušil, že se jejich šťastné dny blíží ke konci. V sobotu téhož týdne Luffy vstal, šel se najíst, pak se oblékl a šel ven za Zorem. Pes začal okamžitě vrtět ocasem a radostně zakňučel. Luffy se zazubil, pohladil psa po hlavě, odvázal jej a šli běhat do zahrady. Doma se stavil akorát na oběd, svačinu a pak na večeři, když se stmívalo a on musel Zora opět přivázat. Pes zakňučel a zatahal za řetěz.
,,Neboj se, zítra se zase uvidíme." Slíbil Luffy a vydal se do domu, kde se navečeřel, vyčistil zuby, převlékl se do pyžama a zalezl do postele. Usnul téměř okamžitě.
Uprostřed noci jej probudil hluk a hlasitý štěkot. Ospale se posadil protřel oči, stále nepobírajíc, co se děje. Jakmile se však vzpamatoval, vystartoval z postele a řítil se ke vchodu. Zprudka rozrazil dveře a strnul na místě. Zorovi se podařilo uvolnit z řetězu a útočil na dva muže, kteří měli černé masky na hlavách. Luffy neváhal a stiskl tlačítko alarmu, o jehož umístění věděl jenom on a jeho rodiče. Alarm spustil táhlé pisklavé zvuky a během chvíle byl vzhůru celý dům. A v tu chvíli se jeden z mužů otočil a spatřil chlapce stát ve dveřích. Vytáhl zbraň, kterou namířil na jeho hruď a tiskl spoušť. Hlasité prásknutí se ozvalo tichou nocí a na zem dopadlo tělo. Ale Luffy to nebyl. Chvíli mu trvalo, než se sebral a ruku si z očí sundal. V tu chvíli se pro něj zastavil celý svět. Zloději byli pryč a před ním na zemi v kaluži krve ležel jeho věrný přítel, tělo sebou škubalo a z tlamy vycházelo táhlé kňučení.
,,ZORO!" Luffy neváhal a během vteřiny seděl u psa a konejšivě jej drbal za ušima. Kulka prostřelila krk i tepnu a Luffy věděl, že není možnost, jak jej zachránit.Oči se zaplnily slzami při pohledu na nebohé zvíře.
,,NESMÍŠ ODEJÍT! SLÍBIL JSEM, ŽE MI TĚ NIKDO NEVEZME! SLÍBILI JSME SI, ŽE SPOLU BUDEME NAVĚKY!" Luffyho tvář zkrápěly potoky slz. Sklonil hlavu k Zorově a tvář zabořil do měkké srsti.
,, Prosím, nenechávej mě tu samotného." Vzlykal. Pes znova zakňučel a Luffy zvedl hlavu. Černé oči psa se na něj usmívaly. Viděl v nich všechny chvíle, které spolu zažili. Následně se oči psa zavřely a tlama vypustila poslední výdech. Tělo psa ochablo. Tělo chlapce se roztřáslo v nezvladatelných vzlycích.
,,ZORO!"
Zprudka se posadil. Potil se a hluboce dýchal.
,,Luffy?" otočil hlavu na stranu, kde se na něj díval Chopper s ustaraným výrazem.
,,Choppere?"
,,Měl jsi horečku. Co tě to napadlo brát si takový cár oblečení do takové zimy?!" rozčílil se doktor a odběhl. Luffy sebou plácl zpátky do postele.
,,Jak se cítíš?" Lufy otočil hlavu a spatřil Zora, jak se opírá o futra dveří. Znova se mu vybavil jeho sen.
,, Hrozně, půjdeš za mnou?" zasípal ztěžka. Pořád mu bylo špatně. Zoro si povzdychl a s poznámkou o nedbalosti kapitána si vlezl na Luffym do postele. Malý kapitán se k němu okamžitě přitulil.

Nedovolím, aby mi tě vzali. Zůstaneme spolu navěky. S touhle myšlenkou usnul v šermířově náruči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 28. února 2016 v 17:32 | Reagovat

TT^TT ... To je tak smutný TT^TT ... Skončilo to sice dobře, ještě že to byl jen sen!! TT^TT Nevím, jestli brečím kvůli tomu, že umřel Zoro, jakožto pes a nejlepší kamarád malého Luffyho, nebo fakt ... že to je Zoro, o kom tu mluvíme!! XDDD ... Ten konec byl úplně nejlepší!! *//////*

Každopádně, opravdu hezká povídka, moc se mi líbila, doufám, že takovéhle a třeba i trochu veselejší sem brzo zase přidáš!! *///////*

2 Shira-chan Shira-chan | Web | 28. února 2016 v 19:06 | Reagovat

[1]: určo se těš na další, bude tu brzyyyy :-D

3 Lenicka Lenicka | Web | 7. března 2016 v 14:58 | Reagovat

moc krásný příběh umíš moc hezky psát :)

4 Kameko Kameko | E-mail | 16. dubna 2016 v 0:49 | Reagovat

Krásne ale radšej mám pár Law x Luffy. :3 Ale toto bola naozaj krásna poviedka. :D

5 Shira-chan Shira-chan | Web | 17. května 2016 v 14:36 | Reagovat

[3]: moc děkuji :-)

[4]: já osobně si nemůžu vybrat nestli ZoLu a nebo LaLu, ale neboj na ně taky přidám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama