Jen jednou prosím

24. května 2015 v 20:29 | Shira-chan |  SHINee

Tááák jak vypovídá můj podle mě ne moc podařený kabátek, jsem blázen do SHINee ale hlavně do těhle dvou bobíšků awww. A protože jsem yaoistka až na půdu a přečetla jsem tolik fanfikcí a viděla tolik fanartů, že jsem to nevydržela a napsala malou jednorázovečku. A o čem je? Minho a Onew se dostanou do konfliktu a Taemin se jim do něj vloží. Minho jej zatáhne do restaurace, kde se mu svěří se svým problémem a Minnie zjistí příčinu problému. Po jídle se vrátí do apartmátu a zbytek si přečtěte enjoy :-)
PS: DVĚ A PŮL STRANY VE WORDU TAK TO JE ASI MŮJ REKORD :-)

FANDOM : SHINEE
PAIRING MINHO X TAEMIN
WARNING: YAOI!!!

,,Co se to tady děje?" Taemin se vyděšeně díval na scénu před sebou. Vůbec nechápal, co se stalo, když se byl vysprchovat a nepobíral situaci ani teď. Minho a Onew stáli naproti sobě, dívali se na sebe stylem , pohni se a zabiju tě, a navíc každého drželi zbylí členové SHINee. Konkrétně Key držel Minha a Jonghyun držel Onewa. Taemin neměl rád, když se hádali a doufal, že se za těch sedm let, co jsou spolu sblížili a poznali natolik, aby se hádat nemuseli. Jak viděl před sebou, mýlil se. Hlasitě si odkašlal, aby na sebe strhl pozornost. Čtyři páry očí se na něj automaticky stočily.
,,Nerad ruším vaši diskuzi či co se tu děje ale nemůžete si to nechat na jindy? Divím se, že máte ještě energii na tyhle blbiny." Zabručel a Minhovy oči zajiskřily novým hněvem.
,,Já jsem si s tím nezačal."zavrčel. V tu chvíli se k němu Onew obrátil rychlostí blesku.
,,No to si piš, že začal a nevymlouvej se!" vyštěkl a kdyby je kluci nedrželi, už by byli v sobě. Minnie sebou cukl jak nečekal tak hlasitou reakci a rozhodl se zakročit. Přistoupil k Minhovi a objal jej okolo pasu, dlaněmi dělal kruhy po zádech.
,,No tak hyung, to stačí." Zabručel mu do ucha a čelo si opřel o jeho rameno. Minho byl sice dostatečně vzteklý, aby Mina odstrčil, ale neměl to srdce to udělat. Ublížilo by mu to a to on nechtěl. Po pár hlubokých nadechnutích se od Mina odtáhl, popadl jej za zápěstí a táhl k východu.
,,Hyung! Teď jsem vyšel ze sprchy!" vyjekl překvapeně Minnie ale Minho jej neposlouchal.
,,To je jedno, pojď se mnou ven. Potřebuji na vzduch."odvětil jako by to byla obyčejná denní rutina a než se Taemin vzpamatoval, byli venku. Chvíli šli mlčky. Ani jeden nevěděl, co říct tak neříkali nic. Situaci změnilo zakručení Minhova žaludku. Taemin se pousmál a zavlekl ho do malé restaurace poblíž SM town building. Objednali si něco k večeři a jakmile jim jídlo přinesli, založil si Taemin ruce na hrudi a významně se na Minha podíval.
,,Co je?"Minho nechápal, co se děje.
,,Řekneš mi, co se stalo? Byli jste v pohodě během vystoupení, byli jste v pohodě, když jsme se vrátili a jen , co si odskočím na deset minut do sprchy, slyším vás na sebe ječet. Tak co se stalo?"Minho si povzdychl. Nechtěl o tom mluvit ale věděl, že by se to Taemin dozvěděl a pak by bylo zle. Moc dobře věděl, jak dokáže být Taeminnie vzteklý.
,,Onew hyung mi dneska vyčetl flirtování s fanynkou."zabručel tiše ale Taemin ho slyšel dobře. Vykulil oči a otevřel pusu.
,,To nemyslíš vážně , že ne?" nevěřil svým uším. Minho střelil hlavou od jídla takovou rychlostí, že sebou Min trhl div že nespadl ze židle.
,,Jenže to není pravda! Chtěla autogram! Co je na tom, že jsem se na ni pěkně usmál?"
,,A jo tohle! Viděl jsem vás. Taky mi přišlo, že s ní koketuješ hyung. Ale víš, že já se do vaších vztahu nemotám."než stihl domluvit, všiml si Taemin, že se Minho zatvářil smutně a možná i ublíženě? Tak teď vůbec nechápal, co se děje.
,,Je možné, že je za tím ještě něco jiného?" Minho se zatvářil překvapeně a zapřemýšlel, zda se svěřit. Taemin je nejmladší ze skupiny ale není to dítě. Risk je zisk.
,,Už nejsem hormony poblázněný teenager Taeminnie. Ale jsem chlap a mám jisté touhy."
,,Zjednodušeně ti chybí sex."Minho vyprskl vodu, kterou v tu chvíli pil a podíval se na maknaeho, který se tvářil, jakoby právě teď neřekl trapnou větu života. Tváře mu zrudly. Proboha!Mluvil o něm!
,,Asi tak." Špitl a zbytek večeře jedli tiše, každý ve svých myšlenkách. Taemin přemýšlel, jestli by nebyla možnost Minhovi pomoct aby se už nic takového neopakovalo. Naopak Minha trápila těsnost v kalhotách. Neměl sex tak dlouho, že se přestával ovládat. Po jídle se vrátili do jejich apartmátu. Ve výtahu si Taemin všiml, že se Minho třese ale usoudil, že je to zimou a dál se tím nezaobíral. Když vešli do apartmátu, všimli si, že je ticho. Odpověď našli připlou na lednici.

Vzali jsme leadera ven.Vrátíme se tak za dvě hodiny

,,Aha." Minnie strhl vzkaz a hodil jej do koše zatímco se Minho odebral do sprchy.
,,Čas spát." Usmál se pro sebe a odebral se do pokoje, aby se převlékl. Už se sprchoval, než ho Minho vytáhl ven a nechtěl se sprchovat znova. Oblékl si bílé pyžamo a plácl sebou na postel, kde se jako kočka protáhl. Zavrněl a chystal se vlézt pod peřinu, když si všiml siluety ve dveřích.
,,Minho hyung?" zeptal se nechápavě. Všiml si, že se na něj Minho dívá skelným pohledem a než se stihl pohnout, vklouzl Minho do pokoje a zamkl za sebou dveře. Taemin se posadil na posteli a ostražitě sledoval Minha, který se k němu přibližoval. Sedl si na postel čelem k Minovi a díval se mu do očí. Skoro jako by jej chtěl zhypnotizovat. Po chvíli ticha se Min odvážil promluvit.
,,Hyung, děje se n…" než stačil doříct větu, trhl Minho hlavou a uvěznil jeho rty v těch svých. Taemin vytřeštil oči a chtěl se odtáhnout, což mu Minho nedovolil a za zátylek s jej u sebe držel. Po chvíli, která se Taeminovi zdála jako nekonečná, se Minho odtáhl a se slzami v očích ne na něj podíval.
,,Minnie prosím…"špitl tiše a Tae otevřel naprázdno pusu. Když se k ničemu neměl, přitáhl si jej Minho do náruče a pevně jej objal.
,,Jen jednou prosím.."špitl mu do ouška a Minovi zapadla všechna kolečka. Minho se netřásl, protože mu byla zima, nepolíbil jej, protože by chtěl. Prostě nemohl jinak. Odtáhl se a zadíval se Minhovi do očí. Hledal jakoukovi známku chtíče či touhy. Ale našel pouze odevzdanost dlouhodobé sexuální absenci. Zhluboka se nadechl.
,,jen jednou hyung. Bude to naše tajemství."špitl nazpět. Provinilý úsměv se objevil na Minhově tváři, když jej pokládal do peřin. Svlékl z něj tričko stejně tak jako to svoje a rty se přisál na hrdlo. Motýlími polibky mapoval cestu ke klíční kosti a následně k Minovým bradavkám, kde chvíli zůstal. Minnie si kousal ret, když ucítil Minhovy rty na svých bradavkách. Snažil se být zticha, ale každou chvíli to shledával těžší. Jakmile byl Minho spokojený s prací na hrudi, polibky se přesunul k bříšku a podbřišku. Cítil své vzrušení ve svých kalhotách a pomalu se poddával radosti, kterou cítil ze záchvěvů Minova těla. Zarazil se u lemu pyžamových kalhot. Zahákl prsty za gumu a pomalu stahoval dolů. Pocit potěšení projel jeho tělem při pohledu na Minnieho polotvrdou erekci. Stáhl kalhoty úplně a se svými se taky nezdržoval. Pak se sklonil k Minově vzrušení. Jazykem kmitl přeš špičku. Odměnou mu byl první tichý sten. Pomalu sjel jazykem ke kořenu a zpět. Pohyb jazyka několikrát zopakoval, než se spokojeně odtáhl. Taeminova erekce teď stála v pozoru a červené tváře dělaly Mina roztomilejším, než kdy dřív. Nezdržoval čas, který jim zbýval. Roztáhl Minniemu kolena od sebe a pod zadek mu vložil malý polštář. Následně hrábl do nočního stolku a vytáhl lahvičku s lubrikantem. Nechtěl, aby to Mina bolelo. Koneckonců, je to jen jednou. Otevřel lahvičku a namočil v gelu prsty. Následně lahvičku odložil a prsty přesunul k Minově zadečku. Otřel se o jeho vstup, a když neviděl žádný odpor, pomalu zasunul první prst. Taemin se zavrtěl v protestu. Nový pocit byl zvláštní ale dalo se to vydržet. Cítil, že se pohybuje a po chvíli přidává druhý z prstů. Zhluboka se nadechl. I tohle se dalo vydržet ale jakmile přidal třetí z prstů, tiše zakňučel.
,,ŠŠšš"snažil se jej utišit Minho. Sám měl co dělat, aby z něj prsty nevytáhl a nevzal si jej hned teď. Ještě chvíli. Prsty pohyboval a roztahoval Minovo nitro co to šlo. Stěny jeho nitra se stahovaly a zase povolovaly, jakoby Minnie váhal, čemu dát přednost. Po chvíli Minho prsty vytáhl a chladivým gelem potřel svou tepající erekci. Nadzvedl Taeminovi nohy v kolenech a špičku penisu přitiskl k jeho zadečku. Byl čas. Pomalu zasouval svoji erekci hlouběji do těsného prostoru a že byl sakra těsný! Z Minnieho rtů se vydral bolestivý sten a jen co se do něj Minho dostal celý, unikl mu tichý vzlyk.
,, ŠŠšš to bude dobré zlatíčko. Musíš se uvolnit." Minho se sklonil a aby Minnie nevzlykal, uvěznil jeho rty v polibku. Volnou rukou sjel k jeho vzrušení a začal pomalu třít. Po chvíli se Taemin uvolnil natolik, že bolest ustoupila ve větší míře. I Minho to mohl cítit. Pevné stažení okolo jeho penisu povolilo.
,,Můžu Minnie?" optal se tiše a když Taeminnie mlčky přikývl, začal pomalu pohupovat boky v pravidelném rytmu. Vlny bolesti projížděly Minovým tělem se stále nižší intenzitou až nakonec po bolesti nebylo ani památky.
,,Rychleji."vzdychl a objal jej okolo krku. Minho se pousmál a zrychlil tempo. Tiché slastné steny mu říkaly, že je Minnie v pořádku a že není důvod se bát. Zcela se poddal sexuální rozkoši a zrychlil na nejvyšší rychlost, které byl schopen. V tu chvíli začal Taemin sténat dost hlasitě. Minhovi se podařilo najít jeho citlivé místečko a při každém přírazu se o něj otíral, čímž vynášel Mina do nebes.
,,M-Minho, už-už budu ah!"vykřikl zapomenouc na veškeré formality.
,,Já taky miláčku."zavzdychal tiše Minho mezi nádechy. Než stihl zareagovat, strčil do něj Minnie takovou silou, že vyletěl do sedu a Min na něj, pohybujíc svými boky ztracen v rozkoši. Po pár dalších divokých přírazech se Minnie s hlasitým výkřikem udělal na jejich bříška. Stažení jeho těsného nitra napomohlo Minhovi k jeho vlastnímu vyvrcholení. S hlasitým zasténáním se udělal do Taeminova zadečku. Chvíli se vydýchávali z právě prožitého orgasmu, načež z něj Minho vyklouzl, očistil je ubrousky a uložil je do postele. Vyčerpaní usnuli téměř okamžitě.
,,VSTÁVÁME VY DVA!" s hlasitým zabušením na dveře se oba probudili. Pro přesnější obraz Taemin v Minhově náruči. Minho zavrčel a vyhrabal se z postele. Oblékl se a šel odemknout dveře. V tu chvíli se dveře rozrazily a do pokoje vletěl Key. Vytřeštil oči na scénu před sebou. Nahý Taemin ležel v posteli na břiše přikrytý do pasu znova usnul a Minho ve spodním prádle ležel před ním, protože jej sejmul dveřmi.
,,Můžu to vysvětlit." Začal Minho opatrně ale to se Key rozeřval na celý SM town.
,,OKAMŽITĚ MI VYSVĚTLETE JAK JE MOŽNÉ, ŽE SPOLU PROVOZUJETE SEX A JÁ O TOM NEVÍM!!!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nee-chan =) nee-chan =) | 24. května 2015 v 22:02 | Reagovat

Božííí :D  z toho konce mám fakt dost :DD úplně živě si to dokážu představit :D rychle napiš další!!  MISS YOU MY PERVERT <3

2 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 25. května 2015 v 22:26 | Reagovat

Ten konec xDDDDDD Tak to mě rozesmálo snad nejvíc xDDDD Moc dobrá povídka, opravdu se mi líbila, nyahaha xDDDD

Určitě napiš i další takové povídky, protože se ti opravdu daří :3

3 Shira-chan Shira-chan | Web | 26. května 2015 v 14:36 | Reagovat

[1]: jooo taky mi chybíš my pervert nee-chan

[2]: dari dari protoze je miluju a cetla jsem toho dost:-) az dopisu anime, tak dam prednost k-pop

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama