16.Kapitola

24. května 2015 v 17:32 | Shira-chan |  Pod křídly světla

Přeji dobrý večer po dlouhé době bobíšci moji :-) zjistila jsem, že mi stojí povídla ,pod křídly světla, tak sem přidávám už šetnáctý dílek. Toto letí že? A později přidám i jednu jednorázovečku .-) a teď ke kapitolce. Kagami má mega průšvih! Jaký, proč a jak se z něj vyseká se dozvíte v kapitolce tak enjoy :-)Kagami seděl v pokoji chaty s hlavou v dlaních. V žádném případě nepočítal s tím, že ho Kurokova sestra sežere zaživa. V jednu chvíli mluvili se strážníkem, který je zavedl zpět k ostatním a v druhé chvíli ho Luna držela pod krkem div že ho neuškrtila jak byla vzteklá. V hlavě se mu pořád přehrávala děsivá scéna před chatou, která se udála asi před hodinou….

,,Ty hajzle!" vřískla Luna jen , co je uviděla a s použitím svých sil stínu byla u Kagamiho během vteřiny. Následně ho silou medvěda chytla pod krkem a začala dusit. Kuroko měl v očích smrt. Věděl, že tentokrát přestřelili a jeho sestra mu to bude do smrti vyčítat. Byla starší a tudíž cítila vysokou zodpovědnost za svého brášku. Kdyby bylo po jejím, nikoho by k němu nepustila.
,,Jak se opovažuješ vystavit ho takovému nebezpečí! Koukej ze sebe vysypat dostatečný důvod, než tě na místě zaškrtím!!" Luně z očí šlehaly blesky. Vypadala jako bůh pomsty a Kagami mlčel. Nevěděl, co jí má říct a tak plácl první věc, která jej napadla.
,,Narazili jsme na ně cestou. Nechtěl jsem ho vystavit takovému nebezpečí." Sípal z posledního ale Luna svůj stisk nepovolila. Zkřivila tvář do děsivé grimasy a zavrčela. A pak se do debaty vložil Kuroko.
,,Nee-chan to stačí. Vždyť ho zabiješ!" vyjekl na svou tichou povahu moc hlasitě a Luna sebou škubla. Stočila pohled na svého bratra a v jejích očích bylo vidět, že váhá. Těkala pohledem po bratrově obličeji. Nicméně kdyby měl Kuroko schovanou poraněnou ruku, možná by ho poslechla ale jakmile uviděla modřinami a škrábanci pokrytou ruku, tvář jí potemněla. Znova zesílila stisk a Kagami zalapal po dechu.
,,Řekni mi jeden důvod , proč bych ti měla věřit." Zavrčela. Kagamimu mlel mozek z posledního dechu. Nechtěl se nechat zabít od sestra člověka , kterého miloval a….počkat! To by možná šlo! Nechtěl se Kurokovi vyznat takhle ale neměl na vybranou. Nadechl se , co to šlo a hrdě se podíval Luně do očí.
,,Tak ty chceš vědět důvod jo? Tak já ti řeknu , proč bych ho nikdy nevystavil nebezpečí. MILUJU HO TAK PROTO!!" v tu chvíli nastalo hrobové ticho. Kurokovy oči připomínaly dvě rozsvícené baterky stejně tak jako oči všech přítomných. Pohled v Renových očích říkal, že má Kagami vyhráno. Přistoupil k Luně a položil jí na rameno dlaň. Po chvíli, která se zdála jako nekonečná Luna svůj stisk povolila. Kagami klesl na kolena snažíc se popadnout dech. Luna se otočila, popadla bratra pod loktem, něco pošeptala Renovi a táhla Kuroka do chaty, aby mu ošetřila poraněnou ruku. Ren se za nimi chvíli díval, pak se otočil, aby zvedl Kagamiho, který vypadal, že se každou chvíli rozsype. Okolo krku měl značně viditelné stopy po prstech.
,,Tak pojď, zavedu tě do pokoje." Pronesl klidně a zvedl jej. Ostatní se vrátili k tréninku a Ren zavedl Kagamiho do jeho pokoje, kde ho posadil na postel a prohlédl jeho krk.
,,Měl jsi z pekla štěstí, už jsem tě viděl v rakvi." Zamračil se a Kagami tiše přikývl.
,,To já sebe taky. Je vždycky tak vražedná?" Ren se ušklíbl.
,,To není. Upřímně bylo to poprvé, co jsem ji viděl takhle běsnit. Je vidět, že svého bratra miluje více než sama sebe a dala by za něj svůj život i kariéru basketbalu."
,,To já taky." Pípl tiše Kagami a Ren se usmál.
,,Neboj, však budeš mít spoustu času mu to dokázat , ale pro teď bych doporučoval držet se od něj dál, protože jej bude Luna hlídat.". Když Kagami kývl, Ren se zvedl a odešel.

,,AAA JAK TO MÁM BEZ NĚJ ASI TAK VYDRŽET!!!" zavřískal ke čtyřem zdem a plácl sebou do postele. S každou vteřinou, kterou s ním strávil se čím dál více zamilovával do jeho úsměvu. A když byl od něj oddělený, připadal si prázdný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klakla2010 klakla2010 | 25. května 2015 v 13:17 | Reagovat

Už som sa nevedela dočkať kedy sem pribudne. Moc pekná :) som zvedavá na pokračovanie

2 Shira-chan Shira-chan | Web | 25. května 2015 v 15:30 | Reagovat

[1]: zjistila jsem, ze kapitolovka stoji hodne dlouho a pokracovani bude brzy :-)

3 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 25. května 2015 v 22:12 | Reagovat

Whaaa, pořád toužím po tom, vidět Kuroka se smát xDDDD Moc pěknej díl, chudák Kagami ... začíná mít ze života peklo díky Kurokově sestře xDDDD

Těším se na další díl, jsem zvědavá, jak to Kagami bez Kuroka vydrží xDDD

4 Shira-chan Shira-chan | Web | 26. května 2015 v 14:22 | Reagovat

[3]: to bude jeste zajimave :-)

5 Irina Irina | 3. června 2015 v 17:23 | Reagovat

Dakujem za  dalsi diel. Neviem sa dockat dalsieho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama