5.Kapitola

2. dubna 2015 v 18:33 | Shira-chan |  Only for you

Konnichiwa bobíšci moji. Dneska máme na programu pátý dílek povídky only for you. Juiko kuje pikle. Jaké? To se dozvíte v dnešním dílku :-)


Po dlouhé době měl Juurai pocit, že je za dobře s idiotem.
Měl modré oči.
Stál před ním.
Neuvěřitelně mu brnkal na nervy.

,,Ty seš fakt vymaštěnej." Bručel Juurai a bouchl Yuka do ramene.
,,No tak mi to promiň." Yuko zadržoval smích. Nemohl si pomoct. Takhle se souboj ještě nikdy nezvrtl. Ve chvíli, kdy se Shura chystal popadnout kámen ze země a praštit Juuraie po hlavě, mu na hlavě přistála sprška vody. Shura koukal jako vyoraná myš a když se ohlédl, spatřil školní uklízečku. Zatímco se Yuko dal do smíchu, Juurai zbledl v obličeji. Drapl tašky, Yuka a s omluvou vypadl ze školních pozemků.
,,Víš, co by se stalo, kdybychom zůstali? Ta ženská je ďábel sama o sobě!"
,,A co by nám udělala? Vypráskala by nás kýblem na vodu?" Juurai vyprskl smíchy.
,,Jak říkám, ty seš fakt vymaštěnej."

Juiko seděla ve svém pokoji a přemýšlela, jak by mohla bratrovi pomoci. Byla sice mladší než on ale za to dokázala být chytřejší, když na to přišlo. V ruce držela mobil a esemeskovala s kamarádkou ze školy. Normálně by se o tomhle nikomu nesvěřila, ale už nechtěla bratra vídat s osamělým výrazem a tak se dneska svěřila své nejlepší kamarádce. Ta vypadala překvapeně ale pak Juiko řekla, že něco vymyslí a pošle í esemesku. Juiko od ní očekávala velké plány. Byla mistrovským stratégem a Juiko se to teď náramně hodilo. Mobil jí zadrnčel a na displeji zablikala zpráva od její kamarádky Kanako. Juiko sebou škubla jak se lekla ale mobil udržela v ruce a poklepáním na pětipalcový displej otevřela zprávu.
Něco mám Juiko
,,Paráda." Usmála se a odepsala nazpět.
Skvělá zpráva! Tak co máš?
Očima visela na mobilu. Po chvíli jí pípla nová zpráva.
Prostě ho necháme zamilovat se :-D
Juiko vyskočila z postele a čučela na mobil. Myslela to vážně? Plést se Juuraiovi do vztahů? Skousla si ret a chvíli přemýšlela. Opět zadrnčení mobilu.
Ale ne do holky. Víš, jaké to jsou slepice.
Juiko zazářily oči. Sedla znova na postel a odepsala.
Takže do kluka jo? A máš typ?
S očekáváním čekala na odpověď. Nikdy neměla ráda holky z bratrovy školy. Chodily namalované jako medúzy, culily se na kde koho a chodily s každým klukem ze školy. Ono to bylo taky naposled, když si Juurai přivedl přítelkyni a Juiko ji načapala, jak toká do telefonu s nějakým jiným klukem. Do hodiny si vyhodila násadou na koště. Ale kdyby ho dala dohromady s klukem, tak by to nebyl až takový problém. Telefon jí v ruce zavrčel. Dychtivě otevřela zprávu.
Yuko Shirai. Dáme ho dohromady s ním.
Juiko zazářily oči. Tak tenhle plán si nenechá nikým překazit! V hlavě se jí rojily obrazy a slova a Juiko vystřelila ke stolu. Zapla notebook, najela na internet a následně na svůj blog. Projela komentáře u posledního příspěvku a odpověděla. Pak si otevřela textový editor a začala psát. Bratra měla v tuto chvíli v práci takže měla celé odpoledne pro sebe. Za dvě hodiny psaní měla text napsaný a šoupla ho na blog pod názvem ,, Návod, jak udělat z bratra gaye,,

Yuko došel domů unavený, jako pes. Dnešní bitka se Shurem byla zábavná jako žádná jiná, do které se kdy zapletl. Líbila se mu škola i spolužáci, kteří ač byli svázaní těmi divnými pravidly, chovali se k němu dobře. Nicméně se ho držel pocit, že Juurai skrývá velké tajemství, které nechce za žádnou cenu prozradit. Trošku jej mrzelo, že se o něj nechce podělit. Ale on měl také tajemství, o kterém nikdo nevěděl.
S povzdychem se šel osprchovat a pak zapadl do postele. Vytáhl mobil. Na displeji svítila nová zpráva. Ani se nepodíval, od koho je, protože to moc dobře věděl.
Myslíš si, že utečeš? Dám ti radu, drž se od něj dál nebo se nebudu držet zpátky!
Yuko se zamračil. Že by jej sledoval? Ne, to není možné. Ale pro jistotu si to ověří. Zaklapl mobil a zachumlal se do peřiny. S myšlenkou na Juuraie usnul.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Akira Akira | Web | 21. května 2015 v 15:13 | Reagovat

předem se omlouvám za reklamu :)

sedoval/a si nebo sleduješ pokémony a říkal/a sis kéž by to bylo možné?U mě máš tu možnost buď trenérem,koordinátorem nebo chovatelem a buď nejlepší :-) budu ráda když se registneš a budeš s námi hrát  :-)
http://pokemon-rpg-game.blog.cz/

2 Lenicka Lenicka | Web | 21. května 2015 v 15:14 | Reagovat

moc pěkně napsané :)

3 Shira-chan Shira-chan | Web | 24. května 2015 v 13:53 | Reagovat

[1]: ehh, no uvidíme :-)

[2]: jéé děkuji, snažím se :-)

4 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 25. května 2015 v 22:01 | Reagovat

Whaaaa, tak to bylo dobrý xDDD Nejvíc mě dostala Juiko xDD Taková yaoistka, to je prostě za moc xDDD

Jen tak dál, promiň, že jsem se tak dlouho neouzvala, ale už jsem zpátky v plné polní!! xDDDD

5 Shira-chan Shira-chan | Web | 26. května 2015 v 14:18 | Reagovat

[4]: :-D nic se nedeje, jsem mpc leniva tak to vyjde nastejno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama