10.kapitola

7. června 2014 v 21:27 | Elis |  Dračí invaze ( pozastaveno)

YO MINNA ! A MÁME TU DALŠÍ DÍLEK DRAČÍ INVAZE.ROZLOUČÍME SE S KARAVANY A DOZVÍME SE ZLOU ZPRÁVU.TAKÉ RYOVA ZVĚDAVOST SE PROJEVÍ TAK ENJOY :-)


Bylo sedm hodin ráno a slunce už prahlo vysoko nad jejich hlavami.Ryova nálada byla na bodě mrazu. Začalo to už v noci, kdy se přihnala bouře. Písek létal na všechny strany, takže je kameny moc neochránily. Usnout se mu podařilo někdy uprostřed noci, a když se probudil, měl problém vstát vzhledem k tomu, že byl do půlky těla zasypaný pískem. Ale nebyl sám, kdo neměl náladu na žerty. Už delší dobu pozoroval svého přítele z letadla. Všiml si, že se vůbec nesoustředí, a když už se soustředí, tak jenom chvíli. Chtěl znát důvod, proč byl takový ale bál se ho zeptat. Navíc byl v náladě, že by po něm ani pes neštěkl a tak se rozhodl, že se ho zeptá později. V dáli uviděli domy. To bylo pro všechny dobré znamení.
,,Když přidáme do kroku, tak se tam dostaneme tak za hodinu."prohlásil Kagera a všichni s ním souhlasili. Ale v takovém horku to bylo čím dál tím horší.Ryo měl po chvíli jazyk na vestě a Yugi se osvobodil z uplé látky trička. Cesta pro ně byla jako očistec. Čas ubíhal pomalu a slunce prahlo čtyřicetistupňovým vedrem.
Do města dorazili úplně vyčerpaní.Bylo to malé pouštní městečko se spoustou trhů a pár domky. Místo, které by mohli považovat za náměstí, mělo fontánu.
,,Voda!"zvolal Ryo a rychlostí blesku se přesunul k tekoucí vodě.Yugi a Kagera ho pobaveně sledovali, načež se k němu Kagera otočil.
,,Tak tady se rozloučíme můj malý příteli."řekl a natáhl ruku. ,,Rád jsem vás dva poznal."Yugi stiskl podávanou ruku a usmál se.
,,Přeji příjemnou cestu a děkuji, že jste nám pomohli."odvětil a Kagera odešel. V tu chvíli přistoupil Ryo v evidentně dobré náladě.
,,Už odešel?"zeptal se zmateně
,,Jo už odešli. Teď je to na nás."odpověděl Yugi a rozhodl se, že si město porozhlédne. Stánky s ovocem, rybami a dalším jídlem. Vypadalo to chutně. Nakonec se usadili u stánku s pitím a zaposlouchali se do zvuků rádia. Stará muzika vzbuzovala pohodu a klid.
,,Yugi, můžu se tě na něco zeptat?"začal Ryo opatrně.Yugi se usmál.
,,Jen se ptej."
,,Koho to vlastně hledáš, že se kvůli němu tak moc trápíš?"Yugi se zarazil v půli pohybu.Ryo čekal takovou reakci. Koneckonců ho nějaký ten den znal.
,,Dobře, tak já ti to povím. Ten pravý důvod, proč jsem letěl do Egypta."Na chvíli se odmlčel. Napil se vody a zhluboka si povzdychl.
,,Měl jsem velice dobrého parťáka asi dva roky zpátky. Neměl jsem moc přátel. Dalo by se říci, že skoro žádné. Ale díky němu jsem získal pár skvělých přátel, kteří mi pomáhali a drželi mě nad vodou, když šlo do tuhého, drželi jsme spolu a to vše díky němu. Ale nakonec musel odejít. Byl jsem poslední, s kým si zahrál o post krále. Dohoda zněla, že když prohraji, on zůstane ale když vyhraji, vrátí se tam, odkud přišel."
,,A tys ten duel vyhrál."vytušil Ryo.
,,Správně. Vyhrál jsem a můj nejbližší přítel odešel. Ale teď ho musím najít. Je jediný, kdo i může pomoct porazit toho draka a …."
,,Vážení posluchači, naléhavá zpráva." Oba chlapci stočili pohled k rádiu.
,,Právě jsme obdrželi zprávu, že se tajemný drak objevil v Osace a vypaluje město do základů. Nahlášeno je zatím dvě stě devadesát sedm mrtvých a dalších padesát se pohřešuje. Zůstává otázka. Odkud přišel a kdo tohle běsnění zastaví?"
,,Sakra!"zaklel Yugi a zvedl se. Zběsile se rozhlížel po stánku, kde by nakoupil zásoby, když mu pohled padl na malý domek s černým závěsem místo dveří. Něco se mu na něm nezdálo.

,,Počkej tady."přikázal a vyšel k tajemnému domu. Měl pocit, že nalezne odpověď na hlavní otázku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 9. června 2014 v 16:48 | Reagovat

Whoho!! Tak se to začíná pomalu rozjíždět!! :3 ... Ale řeknu ti, 297 mrtvých ... chudák lidi!! T^T ... Doufám, že toho draka brzo sejmou!! xDDD
Už se těším na další díl :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama