Pozdrav

11. května 2014 v 13:37 | Elis |  Yu yu hakusho

PAIRING:SENSUI X YUSUKE
VARNING: YAOI , ZNÁSILNĚNÍ !!!!!!!
A TADY MALÁ JEDNORÁZOVEČKA , NENÍ TO TAK , JAK JSEM SI PŘEDSTAVOVALA , NO NEVADÍ ENJOY .-)


Bylo pozdě odpoledne když se šoural domů.Po tréninku s Genkai byl rozlámaný.Chtěl udělat jediné.Najíst se , osprchovat a padnout do postele.Po ulicích doslova pajdal jak jej bolely nohy.Oči sotva držel rozlepené.Plus zítra byla sobota a on musel brzy vstávat kvůli tomu idiotovi , co chtěl otevřít díru do Makai.Ještě ho neviděl ale byl si jist , že dostane sadu do zubů.Jediné , co o něm věděli byla informace od Koenmy , že se jmenuje Sensui a je to bývalý detektiv světa duší.Potřásl divoce hlavou aby zahnal protivné myšlenky.V únavě si nevšiml , že ho někdo sleduje.Osudová vteřina přišla , když Yusuke zahnul do ulice kde bydlel.Uslyšel za sebou šustění.Otočil se a v tu chvíli ho někdo praštil do hlavy.Okamžitě ztratil vědomí.
Když se probral , nevěděl kde se nachází.Byl v tmavé místnosti svázaný provazy.Pamatoval si , že jej někdo praštil do hlavy a ztratil vědomí.Srdce mu bušilo do prsou a dech měl zrychlený. Náhle vrzly dveře.Yusuke okamžitě zaostřil zrak na vysokou osobu.
Bude mít okolo dvou metrů.S mojí výškou bude problém ho trefit. Snažil se přemýšlet.Osoba zavřela dveře a přešla k němu.Snažil se soustředit svou duševní energii.S hrůzou zjistil , že nemůže.Byl moc unavený a veškerou energii vynaložil při tréninku.
,,Copak?Bojíš se?"ušklíbl se dotyčný a přiklekl k němu.Oknem , které bylo za ním prosvítalo měsíční světlo a dopadalo na něj.Yusuke si uvědomil dvě věci.Za prvé , je noc a za druhé , imbecil před ním je Sensui.Nemusel mu říkat své jméno , prostě to poznal.
,,Nebojím se , okamžitě mě pusť!"začal vzdorovat.Sensui se ksichtil jako vrah zabíjející svou oběť.Přiblížil se na dosah a jedním pohybem z něj strhl tričko.Kochal se pohledem na jeho tělo.
,,Ty prevíte nesahej na mě!"vrčel Urameshi v marné snaze se mu bránit.Byl bezmocný.Po chvíli byl zbaven kalhot i spodního prádla.Aby nemohl křičet , dal mu do úst roubík.Začal se svlékat.Hodlal si tuto noc užít.Oblečení odkládal na židli za sebou.Yusuke si silou vůle držel chladnou hlavu.Rozhodl se pro rychlý útěk.Ve chvíli , kdy se Sensui otočil vysločil na nohy a utíkal ke dveřím.Naneštěstí pro něj nebyl dostatečně rychlý a Sensui se s ním nepáral.Chytil ho pod krkem a hodil na palandu u protější zdi.Náraz byl tvrdý.Vyrazil si dech.Zůstal ležet.V těle postrádal sílu a tento chlap byl perverzní prase a navíc sakra silný.Není možnost jak by se mu mohl ubránit.Sensui ho uvěznil pod svým tělem.Aniž by řekl jediné slovo si jej nadzvedl a zprudka přirazil do jeho těla.Bolestný výkřik se chlapci zadrhl v krku.Kvůli roubíku nemohl křičet.Slzy , které se vyvalily z očí , zastavit nedokázal.Aniž by mu dal čas na zvyknutí se začal pohybovat krátkými prudkými pohyby.Trhal nitro svého nepřítele na cáry a ničil jeho duši.Netrvalo dlouho než napodled přirazil a udělal se.Chlapec cítil jak moc to pálí a bolí.Věřil , že jestli to udělá znova , zabije ho.Pomalu se začal propadat do tmy.Než omdlel uslyšel slova , jeho slova.
,,Tohle byl můj pozdrav Urameshi Yusuke.Příště se utkáme v boji."

,,Urameshi oi slyšíš mě?"pomalu otevíral oči.Poznával obličeje okolo sebe.Kurama si oddychl.
,,Už jsme mysleli že se neprobudíš.Co se ti stalo?"ptal se starostlivě.Vytáhl malé zrcátko a podal mu ho.To , v jakém stavu měl obličej , utvrdilo jeho vztek.
Zamaskoval stopy jeho duše se otřásala hněvem.Cítil se ponížený a vzteklý.Tohle mu jen tak neprojde!Až toho prevíta uvidí , ukáže mu svůj pozdrav pěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 12. května 2014 v 21:18 | Reagovat

Whoo, tak to byla sakra krátký ... a sakra rychlý ... xDDD Ale sakra dobrý xDD
Opravdu ... taková malá oddechovka ... xDD

iJInak ... Yu Yu Hakusho jsem sice neviděla, ale mám to v plánu ... xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama