13.Kapitola

11. května 2014 v 13:28 | Elis |  Pod křídly světla

TÁÁÁK PO DLOUHÉ DOBĚ SADA POVÍDEK A TADY JE PRVNÍ ENJOY :-)


Běželi lesem a pomalu jim docházel dech.Za sebou slyšeli dunění velkých tlap vlka , který je pronásledoval , aby si je mohl dát k večeři.Kagami doslova letěl jako šipka a Chudáčka Kuroka tahal za sebou.To , že mu maličký nestačí , mu bylo evidentně jedno.Pro něj teď bylo hlavní , aby se od tý bestie dostal pryč a aby dostal do bezpečí Kuroka.V duchu se mu vybavovala představa na jeho sestru , která s pomocí své síly láme jeho ruce na třísky.Potřásl hlavou a soustředil se na běh.Kurokovi docházel dech.Kagamimu nestačil ale neprotestoval.Věděl , že sebemenší rozptýlení by je mohlo stát střet s vlkem a zranění ne-li hůř.Běžel co mu síly stačily.Pak si uvědomil , že vlka neslyší.Dovolil si ohlédnout se.Vlk byl pryč.V tu chvíli zakopl a poroučel se k zemi.Kagami , který to nečekal se poroučel s ním.
,,Není ti nic?"ptal se vyděšeně.Kuroko se postavil a zkontroloval svůj stav.Až na odřené lokty byl v pohodě.
,,Nic mi není."bylo vidět , že si Kagami oddychl.Začal se rozhlížet po okolí.
,,Kde je ta bestie?"ptal se.Bylo vidět , že se drží aby nenatáhl brka.
,,Je pryč."odvětil Kuroko a taktéž se začal rozhlížet po okolí.
Ale jak je možné , že jsem ho neslyšel?Okolo je to samé houští.Je možné , že by to byl.... ze zamyšlení jej vytrhlo táhlé zavytí.Kagami vikvikl jako malé dítě a přitáhl Kuroka k sobě.Houští se začalo třást.Kuroko litoval , že se vůbec zastavili.Měli běžet dál.Co když je tato chvíle osudná?Z pravé strany vyšli dva vlci.Kuroko je obezřetně sledoval , ani se nepohnul.Z pravé strany vyšli také dva.Byli černí oproti těm naproti , kteří byli bílí.Zbývaly dvě cesty.Za nimi a před nimi.Za nimi byl prudký sráz takže zbývala cesta vpřed.Bylo riziko , že je porafají a toho se Kagami bál.Nechtěl, aby se Kurokovi cokoli stalo.Ale jinou možnost nemají.Sevřel Kurokovu ruku a udělal krok vpřed.Vlci zavrčeli a na jedinou volnou cestu vstoupil šedý vlk.Byl to on , kdo je honil a zřejmě si zavolal posily.
,,Sakra!"zaklel Kagami a o krok couvl.Kurokovo srdce vynechávalo pár tepů.Teď mu to bylo jasné.Otočil se ke srázu a přemýšlel jak je hluboký.Měli by šanci na přežití , kdyby skočili?
,,Na to ani nemysli."Kagami se zamračil.
,,Tak co chceš dělat?"
,,Budeme si muset probojovat cestu."
,,Zbláznil ses!?To je sebevražda!Copak nevidíš , kolik jich je?Sami pět vlků nezvládneme!"Kuroko se snažil přemýšlet ale jediná cesta byla za nimi.Vlci se nebezpečně blížili a Kluci přestali myslet.
,,Tak pojďte!Rozemelu vás na kaši!"zařval bojový pokřik a už chtěl vyrazit proti otevřeným čelistím.Než však stihl udělat jediný krok.Kuroko jej objal rukou okolo pasu a oba shodil do srázu.
Promiň

Luna se po rozhovoru s Renem odebrala na louku , kde cvičil tým Seirin.Riko pořvávala pokyny a Hyuuga měl pohled alá na krku mám smrtku , odprejskni.Usmála se a pak si všimla , že nikde nevidí svého bratra ani Kagamiho.Myšlenka , že jsou někde sami v ní zažehla plameny vraha.
Až toho prevíta dostanu do rukou , tak z něj nadělám šunkový nářez! Ječel probuzený hlas v její hlavě a už slézala na cvičiště.
,,Ahoj."pozdravila Riko , jakmile ji uviděla.Úsměv ji rychle přešel , když Luna vyslovila otázku.
,,Kuroko a Kagami se ještě nevrátili?"
,,Izuki je viděl jak jdou po pěšince se projít.Ještě se nevrátili?"Luna zvedla telefon a zavolala Renovi.Po chvíli zavěsila a povzdechla si.
,,Pokud je to , co říkáš pravda , pak by museli být pryč přes dvě hodiny.Můj bratr má svoje zásady.Nikdy by nebyl pryč tak dlouho.
,,Třeba našli pěkné místečko , kde si užívají sluníčka."ušklíbla se trenérka a Luna zrudla vzteky.Moc dobře si všimla toho dvojsmyslu , když říkala užívají.Riko se rozesmála když viděla její výraz.Luna to nevydržela a taky se rozesmála.Smály se dost dlouho na to, aby se Ren stihl poohlédnout po okolí a vrátit se.
,,Luno!"volal z dálky , když k nim přibíhal.Luna ve vteřině ztichla.Sledovala svoje světlo jak se k nim řítí.
To nevypadá dobře počkala až doběhl a pak se jej zeptala.
,,Našels je?"
,,Ne , není po nich ani stopy."výraz ve tváři Luny se ve vteřině změnil v děs.
,,TAK KDE TEDA JSOU!?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 12. května 2014 v 21:05 | Reagovat

Whoa!!! Normálně jsem si ze začátku trochu říkala ... co je tohle za nové anime ... plné vlků ... to musí mít Kagami opravdu nahnáno xDDD Ale je to vážně super díl!! :3
Jen tak dál ... :3 Doufám, že se jim nestane nic hroznýho T^T

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama