8.Kapitola

13. dubna 2014 v 19:11 | Elis |  Dračí invaze ( pozastaveno)

TÁÁK A JE TO TU.:-) NIC ZAJÍMAVÉHO TAM TENTOKRÁT NENÍ GOME :-( ÁÁÁLE JAK NAPOVÍDÁ POSLEDNÍ VĚTA , PŘÍŠTÍ DÍLEK BUDE U FARAONA V PALÁCI TAK ENJOY A NEZABIJTE MĚŠli pouští a čas jim pomalu ubíhal. Nebo rychle? Nikdo se o to nestaral a to díky Ryovi , který celou cestu žvatlal nějaké příběhy, které si vymyslel. Kagera a jeho přátelé se smáli na celé kolo div, že nezpůsobili sesuv písku. Jediný, kdo neposlouchal, byl Yugi. Nedokázal se na nic soustředit. Pořád přemýšlel o svém dalším kroku, který podnikne, až dorazí do města. Za prvé bude určitě dobré se co nejlépe zorientovat. Bude mít tak mnohem snazší cestu na místo, které hledal. Navíc bude muset najít způsob, jak se dostat do minulosti. To bude také velký oříšek. A pak ho trápilo, jak se zachová, až se setkají. Neviděli se tak dlouho. Bude jejich pouto stejně silné, jako před roky?
,,Oi Yugi posloucháš mě vůbec?" dloubl do něj Ryo s nafouklými tvářemi.Yugi sebou trhl, jak se narychlo probral ze svého zamyšlení.
,, Promiň, tys něco říkal?" Ryo se zamračil.
,,To sakra jo! Ptal jsem se tě, jestli byl brontosaurus tlustší než triceratops ty historiku!" Yugi povytáhl nechápavě obočí.
,, Proč se ptáš na takovou blbost? To je snad jasný jako facka." Za sebou uslyšel hlasitý smích. Popuzeně se otočil.
,, Čemu se smějete? A není to pravda!?" Kagera se chytil za břicho a snažil se to rozdýchat. Jeho přátelé na tom nebyli jinak.
,, Tak to se vám hoši povedlo fakt." Znova vyprskl smíchy. Chlapci si vyměnili nechápavé pohledy. Nakonec pokrčili rameny a dál se tím nezabývali.
Dál šli tiše. Občas do nich Kagera rýpnul ale dál se tím nezabýval. Každý se zabýval svými myšlenkami do chvíle, kdy se zvedl vítr.
,,Brr , jakto , že je taková zima?" Ryo se podíval na oblohu, která se pomalu stmívala.
,,To bude tím, že je večer. V noci v pouštích klesají teploty pod bod mrazu. Přes den zase plus mínus k padesáti stupňům." Na chvíli zastavili. Yugi šel za Kagerou a něčem chvíli diskutovali. Ryo je chvíli pozoroval a uvědomil si, že i když s Yugim cestuje jenom chvíli, stali se z nich dobří přátelé. A pak ho něco napadlo.
Po chvíli se Yugi vrátil se dvěma kožešinami. Jednu dal Ryovi a druhou si přehodil okolo ramen.
,,Yugi , tak mě napadlo, že když už zažíváme dobrodružství, chtěl bych s tebou pátrat." Yugi se na chvíli zamyslel.
,,Jak blízko jsi byl smrti? Kolikrát se tě někdo pokusil zabít? Kolik máš zkušeností s historickými událostmi?"Ryo se na něj překvapeně díval. Chvíli hledal vlastní jazyk.
,,No já žádné ale…."
,,Tak to bude problém, budeš snadným terčem."
,,Přesto to risknu!"Chvíli se dívali sami sobě do očí a měřili se pohledem. Nakonec to byl Yugi kdo kývl hlavou.
,,Dobře, už se těším na tu tvou spolupráci a teď pojďme, přichází bouře."
,,Bouře!? Kde? Kde?"Yugi se pousmál a pohodil hlavou směrem za sebe. Když se tam Ryo podíval, vystřídal všechny odstíny bílé barvy. V dáli viděl černý zvířený oblak. Pak se kolem sebe rozhlédl.
,,Kde jsou ostatní?"
,,Už dávno schovaní, pojďme!" zvolal a táhl přítele ke skaliskům, pár metrů od nich.
Už zítra budeme ve městě. Do té doby musím vymyslet plán, jak se za tebou dostanu.

Usnout se jim podařilo až pozdě večer. Yugi spal hodně špatně. Jakoby jej jeho trápení pronásledovalo do snů. Ale to nevěděl, že ta samá trápení prožívá jeho parťák několik století zpátky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 13. dubna 2014 v 19:47 | Reagovat

Whoa!! Konečně další díl!! :3
Úžasnej ... a krátkej jako vždycky!! T^T ... xDDD
Heh, zabijet tě nebudu, protože to bych se pak nedočkala dalšího dílu!! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama