Čtyři slova

17. března 2014 v 20:32 | Elis |  One piece

anime:one piece
pairing:Zoro x Luffy

Konečně jsem se k tomu dokopala abych to přepsala do PC.Je to moje první yaoi takže to není nic moc.upozornuji , že některé věty budou asi nepochopitelné , kdyžtak napsat do komentů a já opravím.nebudu zdržovat enjoy :-)

WARNING:YAOI
Stál u jeho postele a díval se na něj.Zelené vlasy rozprostřené po polštáři a v jeho spící tváři se zračil klid a únava.K jeho nosu dolehla vůně.
Krásně to voní.Když o tom přemýšlím , jsem hladový.Pohledem sjel k odhalené hrudi , obvázané až po břicho.Svraštil obočí.Po těžkém náročném zápasu , kdy si kromě výhry odnesl hluboká zranění , neztrácel svůj chlad.Luffy měl za sebou taky těžký souboj.Vyvázl však jenom s lehkými škrábanci.Letmo se dotkl jeho hrudi , která se pomalu zvedala a zase klesala.Ačkoli si to nikdy nepřiznal , měl o něj strach.Ruce mu zapřel do hrudi a zatřásl s ním.
,,Hej Zoro vstávej!Mám hlad!"třásl s ním jemně ale spící oči neotvíral.Drobný kapitán cítil velké starosti.Na druhou stranu věděl , že se o něj nemusí bát.Zoro byl silný.Pohledem přejel jeho tvář.Vzdychl.I když spal , byl krásný.Očima zakotvil na jeho rtech.Tiše polkl.Chvíli přemýšlel.Takovému lákadlu nemohl odolat.Sklonil hlavu a lehce ho políbil.Byl to dlouhý polibek.Čas se na okamžik zastavil.
Nespal , jenom to předstíral.Bolest ze zranění byla pryč.Díky tomu mohl plně vnímat přítomnost chlapce , který u něj stál.Neotevřel oči ani když s ním trásl.Když však po chvíli ucítil jeho rty na svých , překvapením sebou málem cukl.Jeho rty se dotýkaly lehce.Skoro to vypadalo , že se jenom otírají.Aniž by si toho všiml , zvedl ruku a položil mu ji na hlavu , načež si ho k sobě přitiskl.Jazykem zatlačil na jeho rty.Překvapený Luffy jej pustil do svých úst.Jejich jazyky se na okamžik propletly , těly projel proud.Luffy se odtáhl.Chvíli se na sebe dívali.
,,Tys byl vzhůru?"zeptal se Luffy překvapeně.
,,Jo byl."zněla šermířova odpověd.Luffy se zamračil.
,,Co je to s tebou?!Když jsi byl vzhůru , měl jsi mi to říct!"hudroval.
,,Proč mi to říkáš?To ty děláš divný věci."zabručel Zoro.Náhle je přerušilo prásknutí oken.Luffy nadskočil.
,,Vypadá to na silný vítr vid?"Zoro pohlédl k oknu.
,,To jo.Pravděpodobně přijde bouře."
,,Něco tu strašně dobře voní , nemyslíš?"zelenovlasý nasál vůni.Musel se svým kapitánem souhlasit.Usmál se.
,,Dobře tak utíkej , já půjdu ještě spát."Luffy váhal.Zakručelo mu v žaludku.Nakonec vztal a odešel.Zoro se s úsměvem na tváři opřel o polštář a zavřel oči.Po chvíli uslyšel šum slamáku a na to z něj někdo strhl peřinu.
,,Luffy?"byl překvapený.Luffy se tiše chechtal.
,,Moje místo."oznámil a plácl sebou na prázdné místo vedle Zora.Ten se zatvářil skepticky.
,, ,,moje místo" ty nejdeš?"Luffy se uculil.
,,Jup nejdu."šermíř se zarazil.A pak se dal do pohybu.
,,Zoro?"Luffy nevěděl , co chce udělat , když se nad něj přesunul.
,,Je v pořádku že neležíš?Otevřou se ti rány."řekl starostlivě.Zoro cvakl zuby.
,,Nejsi v pozici , kdy mi můžeš cokoli říkat"jeho pohled zněžněl.
,,Ale přesto , to co chci říct je...."zarazil se.Z vedlejších posletí je pozorovaly dva páry očí.
,,Dej mi pět vteřin ano?"
,,Co..."Luffy nestihl odpovědět protože se Zoro zvedl a oba čumily popadl za límec.
,,Když nespíte tak k....va vypadněte idioti!"a s těmito slovy je oba vykopl ze dveří.Oba na něj měli perverzní poznámky.Práskli do bot ve chvíli , kdy Zoro tasil katanu.
,,Bože můj"povzdychl si , když se vrátil do místnosti.Pohled mu padl na tělo na posteli.Bylo otočené tváří k polštáři.Zoro přistoupil k posteli.
,,Luffy."vzal ho pod pažemi a zvedl.Maličký na něj upřel překvapený pohled.Zoro se zakřenil.
,,Co se děje?"Zeptal se Luffy.
,,N-nic"bylo jediné , co ze sebe dostal.
Myslel jsem , že brečí ale není důvod proč.
,,Na Zoro."ozval se Luffy.Najednou nevěděl , co říct.Natáhl ruku a dotkl se obvazů na šermířově hrudi.Zoro jej tiše pozoroval.
,,Bolí tě to?"zeptal se maličký s malým úsměvem.
,,Nejsem žádný slaboch."ohradil se Zoro.
,,je to tak."Ušklíbl se druhý.Náhle dítil radost.Zelenovlasý se na něj nechápavě díval.
,,Co je to s tebou?"
,,To proto , že jsi tu se mnou."oznámil maličký.Pomalu se k Zorovi přiblížil.Ten zpozorněl.Druhý chlapec zavřel oči a políbil jej na krk.Zorovu mysl zaplavily myšlenky , které jej poslední dobou trápily.
I když jsem utržil více jak 2000 ran , nemohl jsem přestát žádné rány od něj.Protože ty...protože má mysl je plná myšlenek na tebe.Přitiskl drobného kapitána k sobě.
,,Jako idiot.Plná jenom tebe."
,,Přesně , vypadáš jako idiot."špitl Luffy.
Chtěl jsem tě vidět.Chtěl jsem tě tak moc vidět ale moje tělo neposlouchalo.Kdekoli jsme , když tam můžu být s tebou , jsem štastný.
Luffy zvedl hlavu a spojil jejich rty v něžném polibku.
Jsi jako já jen...
Jejich polibek se prohluboval.Jazyky tančily vášnivý tanec o nadvládu.Zoro po chvíli polibek přerušil , rozepl druhému chlapci vestu a přisál se mu na hrdlo.Luffy tiše vrněl a užíval si jeho péči.Zorovi se podařilo udělat mu několik flíčků.Poté sklouzl níž a vzal do úst levou bradavku.Z úst malého kapitána se vydral první sten.Šermíř se pro sebe usmál a po chvíli se přesunul ke druhébradavce.Sál ji a občas jemně skousl.Když byly obě ztvrdlé vzrušením , zaplul packou k Luffyho rozkroku , kde se rýsovala malá boule.Začal ji třít přes kratasy.Steny se staly hlasitějšími.Už na nic nečekal.Stáhl z něj kratasy i spodní prádlo.Totéž udělal se svým oblečením , načež mu roztáhl nohy a sklonil se ke vztyčenému údu svého milence.Oblízl špičku , poté přejel jazykem po celé jeho délce a nakonec jej vzal do úst.Luffyho hlasité steny mu dávaly najevo dobře provedenou práci.Přidal na tempu a když Luffy cítil přicházet vrchol , Zoro přestal.Zabručel na protest.Šermíř se usmál.Naslinil si prsty a sklouzl k jeho vztupu , načež do jeho těla pronikl prvním prstem.Luffyho nitro bylo horké , úzké , pevně se okolo jeho prstu stáhl.Po chvilce se mu podařilo uvolnit a tak mohl Zoro přidat druhý i třetí prst.Pohyboval jimi a roztahoval je od sebe.Luffyho tváře nabraly červenou barvu.Tak moc jej chtěl v cítit v sobě.Na prosbu se však nezmohl.Zoro konečně vytáhl prsty.Dospěl k závěru , že je kapitán připraven a rozhodl se k finálnímu kroku.Víc mu roztáhl nohy , uchopil svůj tepající úd a natiskl špičku k jeho vztupu.Chytil jej za boky.Luffy sykl bolestí.Zoro se zarazil.
,,Luffy , tvoje zranění.."pohlédl na krev ulpící mu na ruce.Luffy se ušklíbl.
,,To je v pořádku.A co ty?V pohodě?"
,,Říkám ti at si o mě nemyslíš , že jsem slaboch."slízl krev z prstů , opět jej chytil za boky a přirazil.Oba hlasitě zasténali.Zoro slastí , Luffy bolestí.Dal mu chvíli na zvyknutí a pak se začal pohybovat.Své tempo pomalu zrychloval.Luffy se uvolnil.Stažení svalů povolilo , bolest přebila slast.Zvedl ruce aby jej mohl obejmout okolo krku.Následně sklouzl k zorovým tvářím a mezi vzdechy řekl:
,,Už mě nikdy neopouštěj!Kdekoli budeme , nenechám tě odejít!"
,,Není možnost , že bych odešel."
Přesně jako ted , chci být s tebou jeden napořád.
,,Absolutně není žádná možnost , že bych tě opustil."Dále ani jeden z nich neřekl jediné slovo.Přirážel jako smyslů zbavený.Cítil stahy svalů Luffyho nitra.Párkrát naposled přirazil a se slastnýmy steny je oba dohnal k vrcholu.
Sanji , kde je jídlo?"divil se kapitán o pár minut později.
,,Trvalo vám to , tak jsme to všechno snědli.
,,COOOO?!"
,,TY SE NEOZÝVEJ MARIMO!!!"
,,Hej Zoro jdu ulovit nějakou rybu."houkl Luffy a byl pryč.Zoro se za ním díval s úsměvem.
,,Jsi tu se mnou"
Můj život patří tobě a tvůj zase mě.Díky čtyřem slovům jsi změnil chod mého života.Nikdy ti nedovolím utéct.Patřiš jenom mě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 22. března 2014 v 19:44 | Reagovat

Nyaa, to bylo tak krásný a tak ... strašně krátký!! T^T Opravdu strašně moc krátký!! T^T Ale povedlo se ti to :3 Zrovna jsem si chtěla přečíst něco na tenhle pár!! :3 Dobrá práce :3
____
Jen bych měla malou poznámečku xD Já vím, jsem strašná xDDd
Ale když píšeš čárku v souvětí nebo tečku za větou, tak se před nimi mezera neděla, ale za nimi ano xD Já jen, že by to vypadalo trošku líp xDDD
Gomen, nechci tě nějak naštvat nebo urazit xDDD :3

2 Elis Elis | Web | 23. března 2014 v 11:49 | Reagovat

arigato , nečekala jsem chválu , přece to má nedostatky ale děkuji a za tu připomínku taky , příště si na to dám pozor. :-D

3 AlbertPek AlbertPek | E-mail | Web | 5. června 2018 v 22:53 | Reagovat

The prostate is central to the a part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate can be found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all varieties of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be caused by trauma on the urinary tract or by infections originating from other parts with the body. A patient may go through testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to take care of the redness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not yet to establish the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some with the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for health and wellness and this will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations weekly will prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef a week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to look at to make certain a wholesome prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to select prostate examination at least one time a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama