7.Kapitola

9. března 2014 v 18:47 | Elis |  Dračí invaze ( pozastaveno)

Konnichiwa :-) já vím říkala jsem že do neděle přikám další kapitolu Pks ale tak nějak jsem pozadu s dračí invazí , tak tu je další kapitola.Je kratší protože jsem vygumovaná ale tak co už s tím. Enjoy :-),,Tak to bylo o vlas."
,,Myslel jsem že je po mě."
,,V pohodě?"
,,Jo a ty?"
,,Taky jen mě bolej záda.Písek není peřina."Tentokrát měli štěstí.Padák se roztrhl v nesprávnou chvíli ale co nadělají?Budou muset jít pěšky.
,,Ryo , pomůžeš mi?"oslovený přiběhl na pomoc.
,,To jsme dopadli.Bez jídla , vody a v horku."bručel zatímco Yugiho tahal z písku.Šlo to těžce , protože místo , kam dopadl Yugi se propadalo do země.Ryo měl větší štěstí , když se běhěm pádu rozdělili a on dopadl na pevnou zem.Naproti němu Yugi se až po čelo zabořil do písku a tak se nemohl vyhrabat ven.
,,Díky Ryo."vydechl poděkování a protáhl se.
,,Kudy ted půjdeme?"zeptal se s obavami svého společníka.Ryo se zamyslel.Pokud si dobře pamatoval tak město viděl směrem na východ.Ale to byli ve vzduchu a s padákem.Ted se kolem sebe rozhlížel a hledal v dálce jakýkoli bod , kterého by se mohli chytit.Yugi byl ve stejné šlamastice.Ani on si nepamatoval směr.okolo nich byla jenom poušt.Slunce prahlo a vítr žádný.Ale nemůžou to vzdát!Musí ho znova vidět!Říct tolik věcí!A také musí zastavit toho draka.Bylo dobře že Anzu a Jonouchi byli v Americe.Určitě to vyřeší dřív , než se vrátí.
,,Yugi podívej!"zvolal Ryo a ukázal před sebe.Yugi se snažil soustředit a pak to uviděl.Velbloudí karavany.
,,Mohli by nám poradit."Ryo kývl a rozběhli se k nim.Pot se z nich lil jak byli na přímém slunku a k tomu žádné potraviny ani voda.Yugi měl ta to , že jestli jim nepomůžou tak tu zemřou.
,,Zdravííím!"Ryo se nezdržoval formalitami.Ta jeho veselá povaha hold stála za to.Zastavili před prvním velbloudem , na kterém seděl zakuklený muž.Kromě očí neviděli ani detail z jeho tváře.Chlapík seskočil ze zvířete a probodl je párem šedých očí.
,,Co tu děláte?Jste nějací sebevrazi?"zeptal se nevrle.Kluci se na sebe podívali.Následně svůj pohled stočili ke chlapíkovi před nimi.
,,Nejsme , naše letadlo mělo nehodu , a tak nějak jsme se ocitli tady.Chceme do nejbližšího města.Poradíte nám kudy jít?"ujal se slova Yugi.Přece jenom si pamatoval konverzace ze školy.
,,Tak to jdete špatně hoši.Město je druhé straně.Pojdte s námi , zítra bychom tam mohli být."chlapík si sundal šátek z tváře a usmál se.
,,Jsem Kagera , těší mě zatoulanci."podával jim ruku.Ryo se zářivě usmál a ruku stiskl.
,,Já jsem Ryo a tohle můj kamarád Yugi.Taky nás moc těší."i když byl štastný , že najdou město , nemohl se Yugi zbavit pocitu úzkosti.

Mou hitori no boku , už brzy se setkáme. Věnoval poslední myšlenku než se zapojil do vášnivé konverzace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 11. března 2014 v 19:27 | Reagovat

Hoo, tak krátký!!! T^T
Každopádně super dílek!! :3  Už se nemůžu dočkat dalšího, by mě zajímalo, jestli se Yugi konečně setká s Mou!! :3 xDDD

2 Elis Elis | Web | 11. března 2014 v 20:13 | Reagovat

Dočkej času , ještě jsme se nedoplazili do města :-)

3 Akiko Akiko | 21. března 2014 v 15:26 | Reagovat

Konečně jsem se dočkala povídky na tento pairing :3 už se nemůžu dočkat další kapči a také toho jakou bude mít Ryo ještě roli <3

4 Elis Elis | Web | 26. března 2014 v 19:22 | Reagovat

[3]:ještě přemýšlím jak do příběhu Rya zapojím ale neboj nezklamu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama