4.Kapitola

24. prosince 2013 v 19:56 | Elis |  Dračí invaze ( pozastaveno)

Seděl doma na posteli s hlavou v dlaních a přemýšlel , co má dělat.Zůstal sám.Anzu a Jonouchi byli v Americe , Honda a Ji-chan byli v nemocnici a on zůstal sám.Nevěděl kde začít hledat pravdu a viníka.Černého draka od toho incidentu neviděl.
,,Přece není možné aby se několika metrové monstrum vypařilo."Zoufal si.A pak jej něco napadlo.
,,Ten drak je přece monstrum.Možná že by něco mohl vědět Kaiba-kun."Upnul své myšlenky na tuto naději , vstal a vyběhl z domu.Celou cestu běžel.Na rtech mu hrál malý sotva znatelný úsměv.Bez dechu doběhl ke Kaiba corporation.Chvíli mu trvalo , než se dohádal s hlídači ale nakonec stál ve výtahu a mířil přímo ke kanceláři ředitele.Dříve se zajímal , jak se Kaiba mohl stát ředitelem v tak nízkém věku a pak se na to vykašlal.Někdy měl ale chut mu jednu natáhnout , zabalit ho do deky , olepit zpětnou známkou na Antarktidu a hodit na první odplouvající lod.
Výtah zastavil a král duellistů vystoupil.Zamířil ke dveřím ředitele.Nestačil ani zvednout ruku a dveře se otevřely.Vešel.Naproti němu v křesle za milion seděl Kaiba a díval se na něj tím jeho vytahovačným pohledem.
,,Tak narovinu , proč jsi tady?"Byl jedovatý a neobtěžoval se s pozdravem.Však to nedělal nikdy.
,,Ty něco víš že?O tom útoku."Začal a volil správná slova.Kaiba se zamračil.
,,A proč bych jako já měl něco vědět?Ta bestie zničila arénu za víc jak dva miliony!"Vstal a začal přecházet po místnosti.
,,Takže nic nevíš."Yugi sklopil hlavu.Byl zklamaný.Pomalu se otáčel k odchodu.
,,Díval jsem se do databáze.Ten drak není ničí monstrum.Neexistuje!Ale podle počítačů se síla té stvůry při útoku rovnala pěti tisícům."Yugi se otočil zpátky a hleděl přímo do Kaibových zamračených očí.
,,Je z minulosti.Řeklo mi to mé druhé já."
,,Ale ten je už víc jak rok pryč."
,,Já ho viděl.Při tom útoku jsem ztratil vědomí a..."
,,Aha tak to bychom měli.Ještě než půjdeš , pojd sem."Přešel ke stolu.Yugi šel za ním.Kaiba sáhl do šuplíku a hodil na stůl fotku.Vykulil oči.Na fotce byl právě ten černý drak ale na čele mu zářilo egyptské oko.
,,Já se do toho míchat nebudu.Dělej si co chceš.Koneckonců ty víš , co dělat."Ušklíbl se Kaiba a podal mu fotku.
,,Vím co dělat.Díky Kaibo-kun."Schoval si fotku do kapsy a vyběhl z kanceláře.Nechtělo se mu čekat na výtah a tak sjížděl zábradlí schodů.Běžel domů.Celkem ho překvapilo , jak Kaiba spolupracoval.Hned jak doběhl , popadl telefeon.

,,Dobrý den , u telefonu Mutou Yugi.Chtěl bych zarezervovat letenku na nejbližší let do Egypta.Děkuji."Zavěsil a běžel do pokoje sbalit potřebné věci.Měl jasno už ve chvíli , kdy uviděl tu fotku.Byl čas začít jednat.Jeho cílem byl Egypt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama