10.Kapitola

24. prosince 2013 v 20:15 | Elis |  Pod křídly světla
enjoy :-)Na nádraží dorazili s minutovým zpožděnám , což jim(konkrétně Kagamimu)Hyuga nezapoměl připomenout.Nebylo divu.Po chvilce chůze Kagami skučel že ho bolej záda a tak dávali krátké přestávky.Kuroko kroutil hlavou a nabízel se , že tu svoji ponese ale Kagami na to zase že si zhorší záda a zase byl jako rybička.Takových přestávek udělali pět , než se na nádraží dobelhali.Kagami dostal po palici a Kuroko se rychle zdekoval mimo zraky ostatních.A tak zatím , co Hyuga ječel na Kagamiho a mlátil ho po hlavě , přijel vlak.
,,CO TO MÁ SAKRA BÝT?!"Kulil oči Koganei.Vlak neměl konce jak byl dlouhý.
,,No co?Pojedeme přes noc.Chcete být radši namačkaní v jedný zatuchlý místnosti?"Ptala se Riko s klidem.
,,Prosím tě jen to ne."
,,Tak nastupovat!"Zavelela a po jednom nastupovali do vlaku.Hráči Hvězdného draka už byli ubytovaní a na hráče Seirinu čekaly pokoje v zadních vagonech.Jen , co se vlak rozjel , podala Riko Hyugovi papír s rozdělením pokojů.Kagami byl zklamaný.Každý měl jeden pokoj.Dostali klíče a každý si šel vybalit tu trošku na spaní.Následovala společná večeře v dlouhém vagonu s obsluhou.Kagami pokukoval po Kurokovi který seděl naproti němu a zaujatě poslouchal nějaké kecy od Kyioshiho.Štvalo ho , že nejsou na pokojích po dvou.Mohl být na pokoji s ním.Byl podrážděný a unavený.Nechal jídlo jídlem , omluvil se a zapadl do svého pokoje.
,,Je v pořádku?Nepodobá se mu aby nechal jídlo ležet."Divila se Riko.
,,Možná se nachladil."Spustil spekulaci Izuki a začala debata.Kuroko chvíli přemýšlel ale pak se také omluvil a zavřel se v pokoji.Poprvé si ho pořádně prohlédl.Pokoj byl malý s postelí a nočním stolkem.Převlékl se do pyžama a zalehl.Okamžitě usnul.
Probudil se.Byla mu zima.Sáhl za sebe a vzápětí zjistil , že netopí radiátor.Peřina byla studená a Kuroko nemohl usnout.Vstal a vyšel z pokoje.Zamířil na střechu prostředního vagonu a opřel se o zábradlí.Byla mu zima ale ignoroval ji.Pozoroval krajinu okolo.Vlak jel pomaleji než ve dne a tak si mohl prohlédnout louky táhnoucí se do dálek a vrcholky hor na obzoru.Zamyslel se.Bude místo , kam jedou stejně krásné?
,,Co se tady klepeš mařenko?"Zacukaly mu koutky úst.
,,Nemáš spát?"
,,Nemůžu spát."Řekl Kagami a postavil se vedle Kuroka.Automaticky sevřel jeho paži.Zamračil se.
,,Sakra Kuroko , kůži máš jako rampouchy."
,,Nemůžu za to.Netopí radiátor."Odvětil s drkotajícími zuby.
,,Tak to nemáš na vybranou.Spíš se mnou."Sevřel Kurokovu paži pevněji a táhl ho k sobě do pokoje.Kuroko chtěl něco namítnout ale pusu neotevřel.Nechtěl spát v té zimě.Když dorazili do pokoje , Kuroko se uvolnil.Cítil teplo.Rozhlédl se po pokoji a zarazil se.
,,Je tu ten jedna postel."poznamenal.
,,A to vadí?"
,,Ne."
,,Tak zalez do postele."Nařídil a Kuroko vlezl pod peřinu.Kagami se za ním vmáčkl ale protože postel byla malá , lehl si na záda a Kuroka si vytáhl na hrudník.
,,Co to.."

,,Mlč a spi."Odvětil klidně a hladil ho ve vlasech.Kuroko musel pozměnit názor na situaci.Cítil teplo z Kagamiho těla a jeho dlan hladící jej ve vlasech.Po chvíli spokojeně spal.I Kagamimu se chtělo spát.Jeho plán vyšel a ještě než usnul ucítil Kurokovo objetí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 25. prosince 2013 v 18:25 | Reagovat

Ten konec byl roztomilej!! :3
Díky, ta tuhle velkou porci dílů!!! :3
A jen bych ti chtěla trochu poradit ... není dobré, když se pořád dokola opakuje to stejné (jako třeba "zíral jako puk") hodně často se ti to tam opakuje a pak to ztrácí svůj vtip ... xD
Promiň, nechci ti do toho nijak šťourat!! :3 Jen jsem chtěla trochu pomoct :3

2 Elis Elis | Web | 25. prosince 2013 v 21:41 | Reagovat

V pohodě  , jsem vděčná za jakékoli rady. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama