5.Kapitola

30. října 2013 v 17:50 | Elis |  Pod křídly světla

a je tu další osubka :-),,NEE-CHAN?!"vyhrkli ve stejnou chvíli a dívka se rozesmála.Takovou souhru dlouho neviděla.Kuroko natáhl ruku a pokynul jí , aby si sedla.Poslechla.
,,Netušil jsem , že dorazíš i s týmem.Musíš nás představit."Hyuuga zpozorněl.
,,S týmem?Ale jediný tým který má přiletět je přece…"
,,Tým hvězdného draka."doplnila Kurokova sestra a Hyuugovi spadla čelist.
,,Chceš mi říct , že jsi součástí legendárního týmu?"ostatní vykulili oči a čekající na odpověď se na ni otočili.Kurokovi hrál na rtech malý úsměv.
,,Jsem v týmu teprve půl roku."upozornila a usmála se na bratra.Kagami jakoby si na něco vzpomněl.
,,Hele eee."
,,Luna.Moje jméno je Luna Tetsuya."
,,Aha."Kagami byl viditelně nesvůj.Znervózňovala ho ta jejich podoba.
,,Jestli jste sourozenci , tak neovládáte stejnou techniku?"davem se rozezněl šum.
,,To není přesné.Techniku stínu jsem vymyslela já a Kuroko se ji naučil."Kagami se vyhnul očnímu kontaktu.
,,Děje se něco?"zeptala se Luna a nechápavě se na něj podívala.
,,Ne nic jen že jste si až moc podobní."
,,Samozřejmě , jsme dvojčata."
,,EH!?"Luna se plácla do čela.
,,To musím být jako kluk abychom byli dvojčata nebo co?"zamračila se.
,,Nee-chan uklidni se a radši mi řekni jak bylo ve světě."zasáhl Kuroko tichým hlasem.Sestra ho chytla za ruku a Kagamiho přepadla vlna žárlivosti.Zrudl.Nad čím to zase přemýšlí?
,,V celku je svět zajímavý jen svou krajinou.Zbytek byl pěkně nudný.Tak třeba zápas ve Švýcarsku byl teda něco.Byli tam silní soupeři.Pohár jsme vyhráli o tři body.Slavili jsme pod širým nebem a s výhledem na krajinu.Je tam tak krásně , někdy tě tam vezmu."
,,Opravdu?"ujišťoval se Kuroko.
,,Slibuji , že jakmile skončí zimní šampionát tak tě vezmu s námi na výlet a pokud budeš chtít , tak ostatní budeš moct vzít sebou."Kuroko mrkl na Kagamiho a ten komplet zrudl.V duchu si začal nadávat do idiotů.
Povídali si tam ještě čtvrt hodinky.Luna držela Kuroka za ruku a Kagami ji v duchu vraždil.Na druhou stranu byl rád , že o Kurokovi ví něco navíc.Přesto se musel zamyslet.Kurokova sestra musí být sakra silná když se dostala do legendárního týmu a navíc je to holka.Rozhodl se , že si ji otestuje.Ozvalo se zaklepání a pak vstoupila zdravotní sestra.
,,Je mi líto ale musíte odejít."
,,Rozumím."usmála se Luna mile a kurokovi věnovala dlouhé objetí.Izuki-sempai vynosebleedoval rychlostí blesku a trenérka ho odtáhla za dveře.Po chvilce uslyšeli skučení.Luna pustila bratra a vstala.
,,Přijdu za tebou zase zítra ano?"
,,Slibuješ?Neutečeš mi?"ptal se Kuroko a nasadil štěněčí pohled.Luna se zasmála a sklonila se k němu načež mu na čelo vtiskla letmý polibek.Kagamimu se v nitru vařila láva.Chyběla poslední kapka a vybuchne.
,,Slibuji."odpověděla a pohladila bratra po vlasech.Kuroko zavřel oči.Luna byla jediná , kdo ho mohl pohladit po vlasech.Uměla to.Nebo by mohl říct , že byl na ostatní alergický.Tiše zavrněl a Luna se odtáhla.
,,Tak zítra Kuroko.Oyasumi."a s těmito slovy vyšla z pokoje.Ostatní ji následovali.Luna šla vepředu.Zničehonic se u ní objevil Koganei.
,,Můžu se tě na něco zeptat?"začal opatrně.Luna kývla.
,,Ono mezi vámi něco je?Já jenom že to tak vypadalo."než se stihl rozkoukat , přiletěla mu taková facka , že slítl na zem.
,,Itee."kňučel a sbíral se ze země.Se strachem v očích se všichni odtáhli.Luna vypadala jako král pekel.
,,Tak to není pitomečku."odvětila klidným hlasem a pokračovali k východu.
,,Kuroko je na mě fixovaný.Když se narodil byly mi dva roky.Naše máma byla moc slabá a tak se o nás staral otec.Ale ani on s námi nebyl dostatečně dlouho.Našel si jinou a o dva roky později nás opustil.Máma byla pořád v nemocnici a tak jsem se o něj starala já.Chránila jsem ho před šikanou ve škole , učila jsem se s ním , utírala jsem mu slzy a tišila ho, foukala jsem mu rány a když jsme byli větší , tak jsme se začali zajímat o basket.Byli jsme ale leví a Kuroko byl zase nešťastný.Rozhodla jsem se , že nám vytvořím styl , který oba zvládneme.Trvalo mi to rok ale nakonec jsem Kuroka začala učit technice.Hráli jsme doma na hřišti a ve škole jen pro zábavu.Ale když Kuroko nastoupil na základní školu , musela jsem odejít se svým týmem do zahraničí.Od té doby jsme se neviděli.Akorát mi od něj přišel dopis , že jeho talent je využitelný v klubu basketu a že je rád , že mě má."ukončila svůj monolog a oddychla si.Konečně dorazili k východu.Všichni se zastavili a Luna se usmála.
,,Neříkej mi , že na mě čekáš?"utrousila k osobě opírající se o dveře.
,,Samozřejmě že na tebe čekám.Je pozdě.Nenechám tě jít samotnou."
,,Kdo je to?"zeptal se Kagami a probodával toho chlapíka pohledem.
,,To je Ren , moje světlo a Kapitán týmu hvězdného draka."
,,Zdravím."pokynul jim a ostatní odpověděli.Luna a Ren se rozloučili a chystali se odejít.
,,Počkat!"ozval se Kagami a Ren si ho vražedně přeměřil.
,,Kousek odtud je hřiště.Otestuju si tě Luno.Jestli jsi opravdu tak silná , že ses dostala do týmu legend tak mi to dokaž , tu sílu."
,,Kagami!"chystal se ho seřvat Hyuuga ale Luna kývla.Rozešli se tedy ke hřišti.Na místě Kagami hodil Luně míč a postavil se do obrany.Usmála se a chvilku driblovala na místě.Kagami ji sledoval ostřížím zrakem.Byl zvědavý na její další krok.Sledoval ji a….ztratil ji z očí!Uslyšel koš.Bleskem se otočil.Míč byl v koši a Luna seděla na obruči koše.Vytřeštil oči.Dala koš?Vždyť Kuroko střílet nemůže.Jak mohla koš dát ona?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 30. října 2013 v 18:26 | Reagovat

Oh, super díl!!! :3
Ale ... něco mě na něm zarazilo ... xD ... Kuroko a Luna jsou dvojčata (jak jsem vyčetla xD) ... ale pak je tady, že když se Kuroko narodil, tak Luně byly dva roky ... nemaj být dvojčata stejně starý??? xD ...
Ale jinak, opravdu super díl a už se těším, jak to bude pokračovat!! :3 ... Nejvíc mě zajímá ten Ren xDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama