3.Kapitola

28. října 2013 v 16:24 | Elis |  Pod křídly světla

enjoy :-)Kagami se šoural domů a přitom přemýšlel nad Kurokovým monologem.Ten kapitán zázračné generace bude problém.Možná , že by Kuroko neměl proti němu hrát.Měl strach , že by Kuroko nevydržel nátlak.Prošel okolo nonstopu.Ani nepomyslel , že by se tam zastavil.Právě čekal u přechodu na zelenou když do něj někdo vrazil.
,,Sakra chlape co to…!"začala se v něm vařit krev a už se chystal chytit toho pitomce pod krkem.Sotva se otočil , zůstal stát.Co to sakra je dneska?
,,Kise?"hleděl do zlatavých očí blondýna , který se sbíral ze země.
,,Kagamicchi?Co tady děláš?"Kagamimu naskočil křížek.
,,Kagamicchi yuna baka!A co bych tady dělal!Čekám až se ten krám pohne!"vyprskl.
,,Ale ono se to pohlo."poznamenal Kise a ukázal na semafor aliaz blikla zelená.Kagami zrudl vztekem a rázným krokem přešel přechod směr domov.
,,Matte Kagamicchi!Potřebuju s tebou mluvit!"dobíhal ho blondýn.Kagami se zastavil.
,,A o čem?Spěchám tak si pohni."byl odtažitý a naštvaný a doufal , že za pět minut nebude muset nic řešit.Kise ho pobídl směrem ke hřišti.Během cesty nikdo nepromluvil.Kagami si stačil všimnout , že ho blondýn po očku pozoruje.Naskočil mu další křížek.Po chvilce došli na hřiště.Kise si sedl na lavičku a Kagami zůstal stát.
,,Takže , podle tvého výrazu ti to Kurokocchi řekl."začal pomalu blondýnek.
,,Jo ale stejně mi něco nevysvětlil."zabručel.
,,Ty jeho stinné nálady vid?"Kagami se na Kiseho otočil.
,,Víš o tom?"
,,Jasně.Kurokocchiho nálady se týkaly nás všech a nejvíce Aominecchiho."Kagami se zamračil.Zdá se , že mu Kuroko opravdu neřekl všechno.Kise nahodil malý úsměv a začal mluvit.
,,Kurokocchiho ty nálady přepadávají když má průšvih nebo když je zamilovanej upřímně."Kagami pozvedl obočí.
,,Když jsme byli všichni pohromadě , tak se to stalo jednou.Řekněme , že když vyšla pravda najevo , krátce na to nás opustil."rusovlavý zpozorněl.Tak tohle Kurokovi spočítá(jako fakt jo?).
,,Jaká pravda?"ptal se ostražitě.
,,Že byl zamilovaný do Aominecchiho."
,,NANIIIIIIIIIIII?!"vyjeveně na něj zíral.Kise se usmál nad Kagamiho reakcí.
,,Ale netrvalo to dlouho.Po posledním zápase se o tom Aominecchi dozvěděl a pohádali se.Nevím co se stalo pak ale den nato přišel Kurokocchi za trenérem a odevzdal papír s rezignací.Snažil jsem se ho přesvědčit aby to nedělal ale on jenom zakroutil hlavou a s pláčem opustil tým.Nikdy jsem to Aominecchimu neodpustil."Kise zatnul ruse v pěsti.Kagami si mohl všimnout , jak těžké je to pro něj o tom mluvit.Sám byl šokovaný.Ted se ani nedivil , že se mu Kuroko nesvěřil.
,,Takže mu ten idiot jednoduše zlomil srdce."poznamenal.Kise tiše kývl.
,,Ale Kagamicchi , nemluv s ním o tom.Nevím , jestli ho to pořád bolí.Kurokocchi je křehká bytost vážně."
,,Neboj , nejsem debil.Každopádně jestli je to všechno tak já půjdu."sebral svou tašku a odebral se domů.


,,Taiga-chan!Kolik si myslíš , že je hodin sakra!"zavrčela a strhla z něj peřinu.
,,No jo ka-san , už vstávám."zabručel ospale a v trenkách se šoural do koupelny.Vlezl do sprchy , kde se trochu probral a osvěžil se.Pak se oblíkl nachystal tašku(výjimečně) a slezl schody.
,,Taiga-chan , já jdu do práce takže koukej sníst celou snídani a než se vrátím večer , tak ať je tu povysáváno."
,,Haaaai."odpověděl s chlebem v puse a už se ládoval.Dneska musí Kuroka odvléct na trénink jinak si ho trenérka naservíruje k večeři.O to vážně nestál.Po snídani vyrazil.Míjel auta , přecházel přechody a domy , prošel kolem nonstopu.Jaké překvapení , když z něj vyšel Kuroko.Kruhy pod jeho očima značily , že vůbec nespal.Vypadal jako oživlá mrtvola.
,,Ohayo Kuroko."pozdravil a poplácal ho po hlavě.
,,Ohayo Kagami-kun."Kuroko zívl.V tichosti šli vedle sebe.Každý byl ponořen ve vlastních myšlenkách.Po příchodu do školy na sebe nepromluvili.Kagami se bál , že by vytáhl tu záležitost s Aominem a Kuroko se zase trápil kvůli včerejšku.Věděl , že parťákovi neřekl všechno a to ho tížilo.Všechny hodiny jakoby byly ve zpomaleném filmu.Ručičky se vlekly příšerně pomalu.Dalo by se říct , že byli oba úplně mimo.Kuroko první dvě hodiny prospal takže z hodin nic neměl a Kagami zíral před sebe a nic nevnímal.Ale konečně se dočkali posledního zazvonění.Hned jak zazvonilo , Kagami popadl Kuroka za zápěstí a vlekl ho do tělocvičny.
,,To bolí , pust!"ale Kagami ho nepustil.Byl si jistý , že by se hnedka vypařil a tak stisk jen trošku povolil.Zase dorazili poslední.Trenérka tu chvála bohu nebyla.
,,Tak jsi tady Kuroko.To je dobře.Budeme tě dneska potřebovat.Dnešní hra bude tady.Důvod je , že odpoledne přiletí legendy basketu.Tím myslím nejlepší tým světa."Kuroko se usmál.Nečekal , že dorazí i se svým týmem.Po chvilce dorazili jejich protihráči a trenérka.Nedozvěděli se ze které školy jsou.Na jejich dresech nebyl název.Ale to jim očividně nevadilo.Začali hrát.I Kagami musel uznat , že byli silní ale v porovnání se zázračnou generací nebyli nic , než peří.Jeho souhra s Kurokem byla i bez tréninku dokonalá.Ale Kuroko byl nervozní.Po celou dobu hry slyšel skřípání ze stropu.Nelíbilo se mu to.A měl proč se bát.V druhé polovině zápasu přihrál dělovou přihrávkou Kagamimu míč.Ale do rány dal moc velkou sílu takže když Kagami chytil míč , ozvala se hlasitá ozvěna.Rozběhl se ke koši ale musel zastavit.Blokovalo ho eso protihráčů.Zavrčel a hledal cestu ven.Ten chlap se mu nelíbil.Kuroko ho zdálky pozoroval.Vtom se ozvalo praskání omítky.Před Kuroka dopadl velký kus zdi.Rychle zvedl oči a strnul hrůzou.Kagami stál přímo pod tím.
,,POZOR!"vykřikl a odstrčil Kagamiho stranou.Dopadl na zem a poslední , co slyšel , byl náraz a lámání skla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 28. října 2013 v 20:23 | Reagovat

Oh!! O_o ... Tohle mi nedělej, takový šoky!!! ... Chudák Kuroko!!! ... Nemluvě o Kagamim!! ... T^T
Super díl, už se nemůžu dočkat dalšího ... je to čím dál víc napínavější!!! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama