2.Kapitola DI

28. října 2013 v 16:20 | Elis |  Dračí invaze ( pozastaveno)

enjoy :-)K jeho vlastnímu překvapení spal dobře což byl zázrak.Od návratu Athema do minulosti ho vídal každou noc ve snech , takže do školy chodil jako tělo bez duše.Ale tato noc byla klidná.
Vstal.Bylo devět hodin přesně.Yugi nevěděl , co dělat.Byla sobota a tak mohl školu hodit za hlavu.Šel se osprchovat a pak se oblékl.Když procházel pokojem , jeho zrak padl na židli.Zvedl plakát, který na ní ležel.
,,Málem bych na to zapomněl!Dneska je slavnostní zahájení otevření té nové arény!Myslím , že se tam půjdu podívat."položil plakát zpátky na židli a seběhl schody do kuchyně.Mámu nikde neviděl a dědu taky ne.Nechal to být a nasnídal se.Zazvonil telefon.
,,Mutou!"zavolal do sluchátka.
,,Yugi?U telefonu Anzu.Máš čas?"trochu překvapený se podíval na hodiny.
,,Mám čas.Kde a v kolik?"byl zvyklý , že kdykoli mu někdo z přátel volal , tak řekl místo a čas.
,,Za deset minut na letišti Neo Domino city"zavěsila.Yugi se zamračil.Tady něco nehraje.Hodil na sebe kabát a vyběhl z domu směr letiště.Letiště bylo docela daleko takže musel celou cestu běžet ale nakonec doběhl na místo určení v rekordním čase devět minut a nějaká sekunda a zcela bez dechu.Honda tam byl taky a kromě něj taky Shizuka a Jonouchi s Anzu.
,,Honda-kun co se děje?"zeptal se , když se mu podařilo chytit trochu vzduchu.
,,A co znamenají ty kufry?"ukázal na hromadu tašek a kufrů.
,,Víš , včera jsme ti to zapomněli říct ale zjednodušeně já odlétám do Ameriky za tancem a Jonouchi se Shizukou letí se mnou."
,,Samozřejmě že já a Shizuka letíme na malý výlet."dodal Jonouchi a Yugi posmutněl.
,,Tak to je dobře.Konečně si splníš svůj sen Anzu."poznamenal s úsměvem.Z dálky uviděl letadlo.
,,Tak se drž Anzu a vy dva si Ameriku užijte.Jo a chci suvenýr."
,,Jakobych to nevěděl."odpověděl Honda a všichni se rozesmáli.Letadlo přistálo na ploše.Byl čas vyrazit.Yugi pomohl s nakládáním zavazadel a že nebyly nijak lehké.A pak s Hondou sledovali , jak jejich přátelé odlétají.
,,Tak a co my tu budeme dělat sami?"zeptal se Honda.
,,Proč se nepůjdeme podívat na tu arénu?"vyzval ho Yugi.
,,Ani náhodou!Nestojím o ten Kaibův ksicht!Posledně mě tak naštval , že jsem ho chtěl zbít do bezvědomí."zabručel a Yugi se rozesmál.Nakonec se mu podařilo ho přesvědčit a za půl hodiny stáli v davu čekajícím na Kaibův proslov.Zničehonic Yugi ucítil něčí ruku na svém rameni.Otočil se.
,,JI-chan?Tak ty ses taky přišel podívat?"
,,Samozřejmě!Chci tu arénu vidět.Říká se , že má mít několik vychytávek a taky Pegasus stvořil několik dobrých karet."
,,Vážně?"divil se Honda.Náhle se zvedl vítr.Yugi se začal cítit divně.Něco bylo ve vzduchu.Pak uslyšel výkřik.A pak další a další.Zběsile se rozhlížel kolem sebe.Lidi křičeli a začali utíkat.
,,Co se sakra děje!"zlobil se Honda a Yugi se bezmocně rozhlížel.A pak to uviděl.Černou šmouhu.Lítalo to.Vypadalo to jako pozorování orla při střemhlavém letu ale tahle věc byla třikrát tak rychlejší a jediné, co viděl byla šmouha.Nastala totální panika.Yugi nevěděl jestli utíkat nebo se snažit toho tvora zastavit.Černá šmouha vyletěla do vzduchu a zastavila se.Konečně se Yugi mohl podívat , s kým má tu čest.Na první pohled poznal , že je to drak.Dlouhému černému tělu dominovala velká černá křídla a protáhlá tlama s dlouhým tenkým ocasem.Ze hřbetu mu trčely dlouhé ostny a okolo těla se ovívala temnota.Drak se nadechl a vypustil oblak černého ohně.Yugi popadl dědu a Hondu a dal se na útěk.Po několika krocích se zastavil.Už nebylo kam utéct.Úplně je odřízl.Vlna černého ohně projela budovami jako nůž máslem.Všechno se hroutilo a oni neměli kam utéct.Drak se dal do pohybu.Nasadil rychlý let a jako šipka se rozletěl k vyděšenému davu.Yugi by se mu tak rád postavil.Ke své smůle u sebe neměl svůj duel disk.Byl bezmocný.Rozhodl se alespoň ukrýt své přátele a rodinu.Než se však dal do pohybu , narazil do něj černý drak.Byl to tak velký náraz , že odletěl několik metrů.Proletěl zaskleným oknem rozpadlé budovy a zůstal bezvládně ležet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 28. října 2013 v 20:30 | Reagovat

Sugoi!! ... Jak se z krásného dne může stát taková noční můra?? xD ... Moc pěkný!! :3 ... Teď jsi jdu přečíst ten další díl, už se nemůžu dočkat xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama