1.Kapitola pks

9. října 2013 v 18:16 | Elis |  Pod křídly světla

tak tady prvni kapitola enjoy :-),,Tak jo , to je pro dnešek všechno."ozval se zvonek oznamující konec poslední hodiny.Kuroko si oddychl.Vstal a sbalil své věci do tašky.Chystal se odejít ale všiml si spícího Kagamiho a pousmál se.Poslední dobou byly hodiny nudné a tak nebylo divu , že Kagami dává přednost spánku.I Kurokovi se zavíraly oči.Přistoupil k němu a chvilku se na něj díval , nechávajíc proudit své myšlenky volným proudem.
,,Kagami-kun , je čas jít."oznámil tichým hlasem a Kagami otevřel oči.Bylo až k neuvěření , že ho dokázal probudit s tak tichým hlasem.Jakoby mezi nimi panovala telepatie.
,,Čas na trénink co?"zívl a vstal.Společně se vydali k šatnám pro oblečení.Kagami byl rychlejší a tak se rozhodl na něj počkat.Ani ho nepřekvapilo , když si Kuroko obul boty a chystal se školu opustit.
,,Nejdeš na trénink?"optal se ho Kagami.Kuroko zastavil a otočil se , ve tváři chladný výraz.
,,Mám hodně práce.Omluvíš mě u trenérky?"pohlédl mu do očí.Pokaždé , když se do nich podíval , měl pocit , jakoby se díval do plamenů.Kagamiho oči byly úplným opakem těch Kurokových , modrých jako hladina oceánu.
,,Jistěže omluvím , jenom nevím , co na to řekne.Minule se po mě vezla , jakoby mě za tebe trestala."odpověděl trochu mrzutě.
,,Dobře tak zítra."odpověděl a odešel.Kagami se za ním chvíli díval a pak si to namířil do tělocvičny.Cestou narazil na trenérku , která něco hystericky pořvávala na Hyugu.Rázem se otočil a vzal to spodní chodbou školy.Do tělocvičny dorazil přesně včas.Ostatní spoluhráči si dávali rozcvičku.Sotva vešel , tak ztichli a otočili se na něj.
,,Už zase."zabručel si pro sebe.Rázem se rozrazily dveře a v nich stála rozzuřená trenérka a Hyuga-sempai s obrovskou boulí na čele.
,,Kuroko tu zase není Kagami?"zeptal se ho tiše.
,,Ne není , říkal , že má moc práce a odešel."v tu chvíli se trenérka rozmáchla a práskla Kagamiho vějířem.
,,AU!Za co to bylo?"zakňučel a mnul si bolavou hlavu.
,,JAK NEPŘIJDE!?JAK SI TO PŘEDSTAVUJE!ZIMNÍ ŠAMPIONÁT SE BLÍŽÍ A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ HRÁČ SE NĚKDE FLÁKÁ!"ječela na celé kolo až z ní šel strach.Nasupeně došla ke Kagamimu a čapla ho za dres.
,,Zítra ho přivlečeš i kdybys ho měl omráčit JE TI TO JASNÝ TAIGA?!"Kagami se nezmohl na nic , než na rychlé odkývání.Trenérka ho pustila a pískla na píšťalu oznamující trénink.

,,Vážně by mě zajímalo , co má Kuroko tak důležitého na práci , že kvůli tomu vynechává trénink."Přemýšlel nahlas Kagami , když se vracel domů.Zrovna míjel malou kavárnu a jeho žaludek hlasitě zazpíval.Uvědomil si , že má hlad a šel dovnitř.U pultu si objednal 20 sendvičů a šel si sednout na své místo.Po chvilce dostal svou objednávku a s chutí se pustil do jídla.
,,Konnichiva."zaskočilo mu a div ne neudusil ale někdo mu začal bušit do zad , takže se mohl vykašlat.
,,Co to sakra…Kuroko?"podivil se , když spatřil svého parťáka.
,,V pořádku?"zeptal se ho a sedl si naproti němu.
,,Jo už jo."vydýchával se Kagami a po chvilce zase začal jíst.
,,Co tu děláš?"zeptal se Kuroka aby navázal konverzaci.
,,Taky jsem si přišel objednat."odpověděl a upil ze svého milkshaku.Kagami protočil oči a dál se věnoval svému jídlu.
,,Trenérka mě dneska přetáhla vějířem.Za tebe abys věděl."dodal a uraženě si odfrkl.
,,To mě mrzí."zalitoval Kuroko a Kagami se zamračil.Po 30 minutách vyšli z kavárny.Bylo pěkně pozdě , což si ani jeden z chlapců neuvědomil.Šli vedle sebe mlčky.Kuroko se náhle zastavil.
,,Co je?"zeptal se ho nechápavě Kagami a podíval se dopředu.Rázem strnul.Přímo naproti nim si to mašíroval Aomine.Kurokovy oči se rozšířily strachem.Aaomine došel až k nim a změřil si je.
,,Yo."pozdravil a těkal pohledem z Kuroka na Kagamiho a zpátky.Oba mlčeli.
,,Co je Tetsu?"chvíli se díval Kurkovi do očí a Kuroko nakonec uhnul pohledem.
,,Aháá , v tom je zakopaný pes."svitlo Aominemu.
,,Jaký zakopaný pes?"nechápal pro změnu Kagami.Aomine se na něj chladně podíval.
,,Ty to nevíš?Tetsu prochází obdobím stinných nálad.Je vidět , že o Tetsovi nic nevíš."poznamenal a prošel kolem nich.Zřejmě mířil na kolej.
,,Co tím myslel , že o tobě nic nevím?"otočil se na Kuroka ale ten byl pryč.Zmizel ve stínu a Kagamimu u nohou ležel lístek.Zvedl ho a přečetl.V tu chvíli se rozhodl.Přijde Kurokovým zmizením na kloub.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 12. října 2013 v 10:54 | Reagovat

Hej, to se dělá?? Takhle to ukončit??? T^T Já chci vědět co je na tom lístku xDD
Teď je to tak napínavý, že se nemůžu dočkat dalšího dílu!! xDD
Děkuju za skvělej díl :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama