1.Kapitola

9. října 2013 v 18:09 | Elis |  Dračí invaze ( pozastaveno)

tak tady prvni kapitola draci invaze enjoy :-),,Yugi!"slyšel někoho volat své jméno ale nevnímal ho.Byl myšlenkami nepřítomný.
,,Yugi!Honem pojď nebo přijdeme pozdě!"probral ho Honda a strkal ho ze dveří.Yugi se divil.Jak dlouho stál ve dveřích a blokoval cestu dvěma třídám?Honda ho čapl za tlapu a táhl ho do učebny dějepisu.Soka zapomněl že má poslední hodinu dějepis.Ty hodiny se mu vůbec nelíbily.Tedy z jednoho důvodu hlavně.Do třídy doběhli se zvoněním a Honda se udýchaně opřel o bílou zeď učebny.
,,Teda , nikdy to už nedělej.Kdyby nás načapal sensei tak je po nás."poznamenal a šel si sednout do lavice vedle Jonouchiho , který se zrovna šťoural v rozmontované propisce a nadával , že ji nemůže smontovat zpátky.Yugi se šel taky posadit ale byl potichu.Nešel za přáteli navázat rozhovor.Nebylo mu dobře.Zavrzaly dveře a do učebny vstoupil sensei.
,,Stoupnout!"zavelel generálsky až z něj šel strach.Byla pravda , že byl mohutný ale to nebylo všechno.Jeho hlas byl hluboký a právě to mu pomáhalo budit respekt.Sensei došel ke svému stolku a práskl papíry až všichni nadskočili.Svým ostřížím zrakem se rozhlédl po třídě.
,,Doufám , že se všichni těšíte na krutý test."poznamenal s úšklebkem třída zabručela.
,,Sednout!"všichni se posadili a začali listovat v sešitech.Jenom Yugi ne.Věděl z jaké látky se probírá a nebyl v přítomnosti , opět.Sensei začal rozdávat papíry.U Yugiho se zastavil.
,,Copak copak?Vypadáš , jakobys vstal z mrtvých.Ale neboj.Pokud to nezvládneš , tvoje mínus."zachechtal se a odešel ke stolku.
,,Tak děcka , máte na to 45 minut a ani o minutu dýl tak do práce a kdo se bude flákat nebo bude opisovat a podobný krákoroviny tak ať si mě nepřeje!"
,,Milý jako vždycky."zabručel si Yugi a pustil se do psaní.Hned u první otázky se zarazil.Byla o starověkém Egyptu.Posmutněl ale znova se dal do psaní.

,,Teda , to byl ale voprus."stěžoval si Honda , když odcházeli po hodině domů.
,,Nebylo to zas tak těžký."poznamenala Anzu a očkem koukla na Yugiho.
,,To říká ta pravá."odfrkl si Jonouchi a s Hondou šli uraženě vepředu.Yugi se usmál.To , jak se hašteřili jej dokázalo rozesmát.
,,Yugi , není ti nic?"optala se ho Anzu a zastavila ho.Nerada viděla přítele , jak se trápí a udělala by cokoli , aby mu pomohla.
,,Ne nic mi není , jen se dneska necítím dobře.Půjdu domů tak ahoj."omluvil se rychle a pelášil směr domov.Jeho přátelé se na něj dívali.
,,Víte na co myslím?"zeptal se Honda.
,,Vsadím se , že myslíme úplně na to samé."poznamenal Jonouchi.
,,Je takový od toho dne."povzdychla si Anzu.Pak , jakoby si na něco vzpomněla , se na kluky otočila.
,,Kluci , my mu to ještě neřekli že?"
,,No ne!"plácl se Jonouchi do čela.,,Řekneme mu to zítra."
,,Tak jo."přikývla Anzu a rozešli se domů.


,,Yugi , přinesla jsem ti čaj."
,,Díky ka-san.Polož mi ho prosím na stůl."zazněla odpověď zpoza stolu.
,,Co tam děláš zlato?"
,,Něco mi tam spadlo tak to vytahuju."
,,Aha tak já tě nebudu rušit."a s těmito slovy odešla.Yugi konečně našel součástku , kterou hledal už 10 minut.Říkal své mámě , že se jde učit ale ve skutečnosti přemontovával svůj duel disk a při jednom nepodařeném pokusu o vymontování šroubku mu z ruky vyletěl šroubovák.Fakt akrobatický kousek.
,,Sakra , než to sešroubuji tak budou vánoce."zavrčel si pod vousy a dal se do práce.

Bylo deset , když disk smontoval dohromady.Ted ležel v posteli a myslel na svého parťáka.Poslední zápas byl před rokem , kdy ho porazil a jeho duše se tak mohla vrátit zpět , kam patří.Yugi z toho byl špatný.Cítil , jakoby ho opustila část jeho vlastní duše.Byla pravda , že se od té doby cítil jinak.Po roce se stal studentem 2.ročníku střední školy a pořád na něj myslel.Nedokázal ho vyhnat z hlavy.Opravdu se s ním něco dělo?Přetočil se na bok a pohlédl na disk opřený o židli naproti němu.
,,Mou hitori no boku , co asi teď děláš?"a s touto myšlenkou usnul vyčerpáním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 12. října 2013 v 10:47 | Reagovat

Začína to vážně úžasně :3
Ten učitel mě trochu (no, spíš docela dost xD) připomíná našeho třídního xD ...
Těším se a další díl :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama