9.Kapitola

26. července 2013 v 10:45 | Elis
YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY!!!!!!!!!Jsem v koncíííííííííííích ale musím se svěřit.Vypařily se mi nápady na psaníííííííííí.To je koneeeeeeeeeeeeeec!
Haha zase tak velké trable to nejsou.Jde o to , že se mi nedaří dát si dvě a dvě dohromady co se týče psaní , proto je článek tak pozadu.Zkusím někde najít inspiraci , protože jsem si nápady nepsala a ted jsou pryč.Tyto prázdniny jsou utrpení , navíc se potýkám se spálenýma zádama.Bolí to jako čert.
Co se týče kapitoly není nic moc , vyžímala jsem zbytky fantazie.A poslení věc:články budou o prázninách asi opožděné.(hodně)tak se prosím nezlobte.
PS:OMLOUVáM SE ZA CHYBYSelenie tu noc špatně spala.Zdála se jí opravdová noční můra.Zato Arthur spal jako zabitý.Vůbec nic neslyšel a tudíž se ráno probudil jako první v ranních hodinách.Vstal a potáhl se , cítil se skvěle.Pak si vzpomněl na čas , který mu ještě zbývá a posmutněl.Kdby mohl , zůstane tu těch deset měsíců.Pohlédl na princeznu.I když spala , měla kruhy pod očima.Musela mít špatný sen.
,,Bude mít špatnou náladu.Měl bych ji něčím potěšit ale čím?"Zapřemýšlel a přistoupil k oknu.Přemýšlel , přemýšlel.Možná by jí mohl něco vyrobit ale je na to moc levý , takže to pustil z hlavy.Rozhléhl se po zemi a uviděl zvláštní kytičku.Svítila.Arthur se k ní sehnul a přičichl.Krásbě voněla.Jakto , že si jí nikdy nevšiml?A pak mu svitlo.Vyběhl z domečku a zamíři k bráně.Hlídač se právě probudill a hned jak ho uviděl , rozzářil se jako sluníčko.
,,Dobrí ránko princi , jdete ven?"
,,Ano , jdu princezně pro malý dáreček"
,,Smím se zeptat jaký?"
,,To je tajemství."Hlídač teda otevřel bránu a princ vyběhl ven.Pamatoval si jednu zkratku a tak byl po chvice venku.Byo docela zataženo.Arthur vylezl na tulipán a podíval se směrem k dědovému domu.Kromě toho , že tam jeho otec cosi montoval a lamentoval u toho kletby nic zajímavého neviděl a tak slezl a utíkal podél řeky.Po pěti minutách tak dorazil.Usmál se a dal se do práce.

Ve stejnou dobu se probudila Selenie.Promnula si unavené oči a pohlédla na zem.
,,Arthure?"Rozhlédla se po místnosti ale neviděla ho.Pomalu tedy vstala , šla se umýt a nasnídat.Jako obvykle si dala malinové piré a lískový oříšek.Po posledních úpravách všla z domečku , aby se po něm podívala.Vydala se tedy dolů ale pak ji zarazil jakýsi hluk.Otočila se a uviděla zástup davu u brány.Řekla si , že se půjde taky podívat a cestou potkala Mira.
,,Dobré ráno Miro."Pozdravila zvesela.
,,ÁÁÁ dobré ráno princezno , jak jste se vyspala?"
,,Né moc dobře , co se to tam děje?"Zeptala se se zájmem v očích.
,,Mladý princ se vrátil a něco vám přinesl."
,,Šel pryč?Něco mi přinesl?"Selenie byla zmatená.Rozběhla se tedy k bráně.Prodírala se davem až ho uviděla.Stál tam s jednou rukou za zády.Přistoupila k němu.
,,Arthure , co to.."
,,Tady , tohle je pro tebe Selenie."Přerušil ji a vytáhl zpozad ruku.Selenie rázem zůstala stát , jako zkoprnelá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

komu fandíte?

yaoi
yuri

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 26. července 2013 v 19:54 | Reagovat

Hej, hej, hej ... to se dělá, takhle to ukočit?? xD ... Chňáá, teď se těším na další díl ještě víc xD

Doufám, že se ti zase nějaký ty nápady vrátí!! xD Nevadí, já si na tvou povídku počkám, i kdyby to mělo trvat měsíc xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama