7.Kapitola

15. června 2013 v 17:06 | Elis
Je sobota a já přináším další kapitolu Arthurových dobrodružství.přeji příjemné počteníčko.,,COŽÉÉÉÉ!TO SI DĚLÁŠ SRANDU!"Ozval se šílený řev až se dům otřásal.Důvodem byl Arthurův otec , který byl více než vytočený.Před 10-ti minutami přijel pro syna aby s ním jel do londýnského muzea a ve vteřině zjistí , že je pryč.Archibald litoval , že si to nepromyslel a takhle to dopadlo.Tedy jakože na něj Armán ječel z deseti centimetrové blízkosti a nehodlal přestat.
,,JAK MI TADY MŮŘEŠ ŘÍCT , ŽE JE PRYČ!?"
,,Ale vždyt říkám , že se zítra vrátí."Uklidnoval ho rozčilený děda.Armánovi ruply nervy a popadl telefon.
,,Zavolám policii.Ten kluk mi dělá jenom starosti!"vykřikoval rozhořčeně a čučel na telefon.Archibald se mu klidil z cesty.nechtěl vidět policii v domě.Vyšel před dům a posadil se na schody.Jak se asi jeho vnuk má?Jenom doufal , že nemá zase nějaké potíže.Jakoby nestačilo , že tady řádí jeho střelený a hysterický otec.

Arthur procházel malým tunelem směrem k bráně.Po přistání dopadl mezi trubky a chvíli hledal cestu.Zajímalo ho , jestli se všichni zase připravili.došel k bráně a zaklepal.Po chvilce čekání se otevřely těžké dveře a první , co viděl , byl beta , který se na něho řítil jako tajfun.
,,Arthure!Já to tušil , že se tu ukážeš včas.JUCHŮŮŮŮŮ"
,,No jo , jsem tady."Odvětil trochu překvapeně a vstoupil dovnitř.Jak procházel cestou ke královskému trůnu , vítal ho snad celý lid.Arthur si na to už zvykl.Ted ho ale znepokojovalo to , že nikde neviděl Selenii.
,,Vítej zpět u nás Arthure."přivítal ho starý král.Arthur se usmál a uklonil.
,,Uctivé pozdravení veličenstvo a děkuji."Zvedl k němu zrak a král se usmál.Viděl v princových očích , že chce vědět , kde je Selenie.Jenom ukázal směr a princ se vydal na cestu.Zastavil se u dveří malého domečku , kde Selenie bydlela.Nadechl se a zaklepal.Dvěře se rozrazily a v nich stála selenie.Zářivě se usmála a vrhla se mu kolem krku.
,,Vítej zpět můj princi."Zašeptala mu do ucha a pevněji ho stiskla.Arthur byl zprvu překvapen jejím jednáním , ale nakonec jí objetí oplatil a usmál se.Tohle byla jedna z mála chvílí , kdy byl štastný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 16. června 2013 v 0:06 | Reagovat

Nyaaa :3 Další super díleček xD ... Už se nemůžu dočkat dalšího xD :3

2 Elis Elis | Web | 17. června 2013 v 9:10 | Reagovat

Tento týden se těš na 5.Kapitolu strážců....trochu se to rozjede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama