2.Kapitola sp

11. května 2013 v 13:26 | Elis |  Strážci portálu
enjoy:-)Jaký to příjemný pocit být znova v tom tyrkysovém prostoru a vědět , že vede na místo , kam patřím.Cesta bude ještě chvilku trvat.Nic nedělám , jenom zavřu oči a vychutnávám si ten pocit svobody a nespoutanosti.
,,Nad čím přemýšlíš Irene?"Na okamžik otevřu oči a zadívám se do temně černých očí svého draka.Zkoumá mě pohledem.Znervozním.
,,Nad ničím Drene.Jenom se připrav na spojení těla a duše ano?Minule jsme to málem nepřežili vzpomínáš?"Připomenu drakovi nepodařený pokus o první vstup do drakodlárie.Tenkrát jsme se spojili pozdě a pak nás křísili.Bože!
,,Nerad na to vzpomínám ale když už se mě na to ptáš tak minule se něco pokazilo."Nevřícně na něj pohlédnu , pak se tuknu do čela.Co to zase mele?
,,Jestli myslíš nesladění , byla to tvoje chyba pokud vím"
,,No to teda ne!i ty jsi na tom měl podíl pitomče!"Zavrčí a praští mě ostnatým ocasem do ramene.Na to se začneme smát.
,,Dobře už dost poštuchování jdeme na to!"Zvolám jako nějaký blbec a drak poslechne.Spojení s Drenem je obtížný proces , protože je drakem vládnoucím nad životem a smrtí.
Spojím svoje ruce s jeho tlapami a začnu odříkávat spojovací formuli obsahující přes tisíc slov.Dren zatím soustředí svoji energii na spojení.
,,YAN!"Zvolám poslední slovo a naše duše opustí naše těla , následně se spojí v jednu.Cítím zvláštní tlak , bolestivě přivřu oči.Pustím drakovy tlapy a rozpřáhnu paže.Drak se otočí čelem odemně a pozvolna , jakoby byl průhledný , vstoupí do mého těla , kde začne transformace.Cítím , jak se mi vkrádá do mysli , cítím jak se moje kostra deformuje.Lebka se protahuje , paže zesilují a na prstech mi vyrůstají obrovské drápy , zadní končetiny se naopak trochu zkrátí do podoby zvířecích stehen.Poslední přírůstek je ocas a křídla.Moji kůži pokrývá hustá ale za to tvrdá kůže dračí , na zádech mi vyrůstají ostny až po ocas.Posledním krokem je umístění spojené duše.Otevřu ted už černé oči a zavrčím.Nemám rád dlouhé procesy.Vidím konec tunelu.Roztáhnu obrovská křídla a rozletím se.Na okamžik mě oslepí světlo.Zavřu oči a po chvilce je zase otevřu.V duchu se usměju.Tohle místo je prostě rájem.Možná proto , že tu nežijí žádní lidé , jen drakodlaci.Právě letím nad obrovským jezerem s průzračnou čistou vodou.kolem jezera se rozléhá zelená louka , která končí na severu , kde vidím zasněžené hory.Přistanu u jezera abych se napil.Nakloním se nad jezero a chvilku se dívám na svůj odraz.Vypadám jako Dren jen s několika rozdíly.Začnu pít.
,,Tady seš opozdilče!"Nereaguji.Už z dálky jsem toho blbce vycítil.přestanu pít a podívám se na něj.Vedle mě stojí hnědý drak s ostnatými křídly a modrýma očima.Byl by fajn kdyby se tak blbě neusmíval.Je jediný , kdo mi pije krev.
,,Dej mi pokoj pitomče."Zavrčím a rozletím se k horám.Za chvilku slyším šumot jeho křídel.Nepamatuji si jeho jméno a protože je to blbec tak mu tak i říkám.Vidím to!Vypálený černý kruh kde se koná dnešní sraz.Vidím dalšího nováčka.To zase bude seznamování.ts!Přistanu na svém místě a lehnu si.je tu rachot kvůli tomu nováčkovi.Přikryju si křídly uši.Rachot bohužel netrvá moc dlouho , protože se ozve řev našeho vůdčího.Zvednu hlavu a ošiju se při pohledu na zjizveného vůdce.Rázem všichni ztichnou a vůdčí drak promluví: ,,Vítám vás , jsem Sokol a zahajuji dnešní poradu!".

Tááák banzai!je tu druhá kapitolka strážců portálu.máme menší skluz tak snad to nevadí.pitomá technka fakt!no nic užijte si ji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 12. května 2013 v 10:15 | Reagovat

Jééé, konečně je tu další díl!! ... BANZAI!! xD Nyaa! :3 ... To je užasný! Zase se nemůžu dočkat dalšího xD

2 elis elis | Web | 12. května 2013 v 12:55 | Reagovat

nj uz to bude dobre

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama