3.Kapitola

15. dubna 2013 v 21:21 | Elis
Táááák a máááme tu třetí kapitolku jak jsem slíbila.Přeji příjemné počteníčko.,,Arthure , je čas vztávat!Dneska si jdeš pro vysvědčení!"

,,No jo už běžím!"ozvalo se z pokoje a pět minut na to se Arthur řítil do kuchyně na snídani.Jelikož byl dneska poslední den školy , Zítra se už bude prohánět s Alfredem po pláních u dědy.Jak se těšil!Mamka mu podala snídani , její syn se mlsně olízl.Dnešní den začínal vskutku dobře.Na talíři ležel toustový chléb s máslem a jahodovou marmeládou.Vedle talíře stál hrnek s kakaem.
,,Vypadá to dobře.Snažíte se na mě udělat dojem?" Náhle Arthura přepadl podivný tísnivý pocit.Nechápal , co tak najednou a tak ten pocit nevnímal.Po snídani si skočil pro věci a za pár nimut už seděl v autě , které ho vezlo do školy.I když se soustředil na konverzaci s rodiči a radoval se z novinky , že k ddovi pojede už po obědě , stále cítil ten pocit.
,,Co se to děje?"Rozčiloval se.
,,copak , je ti špatně?"Všimla si jeho výrazu Artrhurova mamka.
,,to nic já jenom..to nic."uzavřel debatu.Nerad mluvil o něčem , o čem si nebyl sám jistý.Jeho rodiče se na sebe nechápavě podívali ale mlčeli.Po celou cestu v autě panovala napjatá atmosféra.Arthura z toho mrazilo a ještě ten pocit...Mrzutě si povzdech a otočil hlavu ven z okna.


,,selenie , už jsi dokončila výzdobu toho stolu?"
,,Jo hotovo!"
,,tak se pust do výzdoby brány!"Ve vesnici probíhaly poslední úpravy na večeři , při níž se očekávalo , že se jí zůčastní i mladý princ.Selenie zrovna s Betou zdobila vstupní bránu , když se jí Beta zeptal:,,Ty Selenie , co vlastně budeme dělat až se Arthur objeví?"
,,To nevím ale na něco určitě přijdeme"Selenie byla naoko nepřítomná a Betu při pohledu na ni něco napadlo.
,,To by mohlo být zábavné."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 15. dubna 2013 v 21:26 | Reagovat

Hej, sotva dopíšu komentář k předchozímu článku, tak se tu objeví 3. kapitolka :3 To jsem opravdu šťastná :D Moc pěknej díleček, začíná to být čím dál víc napínavý xD

2 Elis Elis | Web | 15. dubna 2013 v 22:02 | Reagovat

[1]: Jak jsem slíbila tak to tu  je.Akorát si musím stanovit datum vydání , dneska jsem to taktak stihla...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama