1.Kapitola Sp

20. dubna 2013 v 15:37 | Elis |  Strážci portálu

Tak tady je první kapitolka ke strážcům portálu.Další vyjde za 14 dní , protože příští týden vyjde už 4 kapitola k Arthurovým dobrodružstvím.
PS:Kamaru nezlob se prosím , s tím diplomkem mám menší potíže ale nejpozději příští týden by už mohl být.,,Ne!Neberte mi ho!"křičela zoufalá žena a snažila se zabránit dvěma mužům v únosu jejího čtyřletého syna.
,,jděte z cesty!"Nařídil jí vysoký z mužů , který držel jejího syna v bezvědomí přehozeného přes rameno.
,,Ne!Nedovolím , abyste z něj udělali laboratorní krysu!"Odporovala žena.Muži se na sebe podívali , načež na sebe kývli a menší z nich vytáhl pistoli , kterou namířil na bezbranou ženu.
,,Váš syn má krev negativní nula.Nemůžeme ho nechat na svobodě.Bude sloužit armádě!"Zvolal vyšší muž a vyšel ze dveří.mami...Ozval se výkřik a následně výstřel.
,,IRENE!"další výstřel a pak hrobové ticho.mami , mrzí mě to.

Irene.,,IRENE!"Na hlavě mi přistane něco tvrdého.Ale?Já usnul?Poslední dobou se mi to děje často.Další náraz na moji hlavu.Syknu , chytím se za hlavu a probodnu pohledem svýho dementního spolubydlícího v lavici.Crrrr.Konec hodiny.Seberu svoje věci a vyjdu z budovy.před školou mě dohoní můj spolubydlící.
,,Tos mě musel praštit?Blbečku"obořím se na něj.
,,Ale notak.Už se nezlob jo?Hele už jsme u tvýho baráku tak zatím!"Zavolal na mě než zahnul do vedlejší ulice.Povzdychnu si.Ten kluk je vážně idiot.Vytáhnu klíče , odemknui a vpadnu dovnitř.Hned si uklohním nějakou rychlovku a pustím se do jídla.přemýšlím.Vlastně to co se mi zdálo byly poslední hodinky mojí mámy než ji zastřelili a mě odvezli do armádní laboratoře.Moc si toho nepamatuji , něčím mě nadrogovali.vnímal jsem nějaké hadičky , slova o DNA jiné zvěře a pak palčivou bolest.Nic víc.Ach jo.Dojím a vpadnu do svýho pokoje.Sednu si na koberec do tureckého sedu a zavřu oči.Soustřed se.SOUSTŘED SE!...Cítím ho.Svého draka smrti Drena.Spí.Drene , zavolej ho.Drak se probudí , kývne mi a začne vydávat zvláštní zvuky.Otevřu oči.Přímo přede mnou se formuje vzduch do obrovského kruhu.Stále žasnu nad jeho krásou.Stříbrný okraje a tyrkysově modrý střed.Nadechnu se a vstoupím dovnitř portálu.Nastal čas si s nimi promluvit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 21. dubna 2013 v 11:18 | Reagovat

Ooo, to je vážně užasný ... a napínavý ... sakra, to se dělá? Takhle to useknout? ... Už se těším na další dílek :3 ...
A s diplomkem si nedělej starost, až bude, tak bude :3

2 Elis Elis | Web | 21. dubna 2013 v 13:27 | Reagovat

Díky že počkáš , tuto kapitolku jsem musela trochu zkrátit protože jsem na to neměla už nervy.Podařilo se mi to zveřejnit po dvou nepodařených pokusech.Navíc psala jsem že se nebudu krotit takže to budu hodně napínat.Jsem ráda že se líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama